Akcja ratunkowa na Wiśle w Krakowie

Dziś rano doszło do dramatycznych chwil w Krakowie. Z Wisły wyłowiono młodą kobietę, która chwilę wcześniej wpadła do rzeki z mostu Grunwaldzkiego.

reklama

Aktualizacja 18:30. Niestety do podobnego zdarzenia doszło dziś w Krakowie. Więcej informacji TUTAJ.

reklama

Wtorkowy poranek mógł rozpocząć się tragedią w Krakowie. Młoda kobieta stała na moście Grunwaldzkim z zamiarem wskoczenia do Wisły. Na miejscu pojawili się policjanci, którzy przez prawie dwie godziny prowadzili negocjacje z kobietą. W pewnym momencie jednak wpadła ona do rzeki.

Na szczęście służby bardzo szybko wyłowiły ją z Wisły i uratowano jej życie.

Jesteś w kryzysie emocjonalnym? Pamiętaj! Zawsze możesz liczyć na pomoc specjalistów.

116 123 – Telefon Zaufania dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym.  Skorzystaj z niego, jeśli jesteś osobą dorosłą i przeżywasz trudności osobiste, nie potrafisz poradzić sobie ze swoim zmartwieniem. Możesz tam dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach od 14.00 do 22.00 (połączenie bezpłatne). http://116123.edu.pl/  Od poniedziałku do piątku w godzinach od 14.00 do 22.00 pod bezpłatnym numerem telefonu 116 123 dyżurują specjaliści Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, udzielając wsparcia i pomocy psychologicznej osobom potrzebującym. 
116 111 – Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży. Bezpłatna i anonimowa pomoc telefoniczna dla dzieci i nastolatków trudnych sytuacjach życiowych. Wykwalifikowani konsultanci świadczą pomoc przez całą dobę, można się z nimi skontaktować również przez stronę www.116111.pl/napisz
Ośrodki Pomocy społecznej – wyszukiwarka kontaktów: https://ops.pl/kategoria/baza-instytucji/
Ośrodki Interwencji Kryzysowej – wyszukiwarka kontaktów: http://www.interwencjakryzysowa.pl/osrodki-interwencji-kryzysowej

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności