Zmieni się organizacja ruchu autobusów w rejonie pętli „Krowodrza Górka”

Zmieni się organizacja ruchu autobusów w rejonie pętli „Krowodrza Górka”

Już od najbliższego poniedziałku, 17 kwietnia mają zostać wprowadzone zmiany w organizacji ruchu autobusów w rejonie pętli „Krowodrza Górka”

reklama

Jak informują drogowcy, od 17 kwietnia, zostanie udostępniony ruch pojazdów po nowym rondzie u zbiegu ulic Krowoderskich Zuchów i Fieldorfa-Nila. 

reklama

Linie autobusowe:

  • nr 102 – zostanie przywrócona na stałą trasę w rejonie pętli (będzie kursować w obu kierunkach ul. Krowoderskich Zuchów). Zostanie przywrócone funkcjonowanie przystanków „Wybickiego” 01 i „Krowodrza Urzędy Skarbowe” w kierunku „Krowodrzy Górki”. Nadal będzie obowiązywać zmiana trasy związana z przebudową ul. Królowej Jadwigi. Rozkład jazdy zostanie zmieniony.
  • nr 138 – przystanki przelotowe „Krowodrza Górka” 05 i 06 zostaną przywrócone do stałych lokalizacji
  • nr 220, 240, 290 – przystanek początkowy zostanie przeniesiony na stanowiska nr 5-6 (zgodnie ze schematem)
  • nr 267, 287 – przystanek początkowy zostanie przywrócony na stanowisko nr 7 (zgodnie ze schematem). Zostanie zlikwidowany tymczasowy przystanek „Krowodrza Górka” 71 na ul. Krowoderskich Zuchów.
  • nr 669 – od nocy z 17 na 18 kwietnia zostanie przywrócona na stałą trasę (będzie kursować w obu kierunkach ul. Krowoderskich Zuchów). Przystanek „Bratysławska” w kierunku „Krowodrzy Górki” zostanie przywrócony do stałej lokalizacji – słupek nr 06 na ul. Wybickiego. Rozkład jazdy zostanie zmieniony.
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności