Za kilka dni w Krakowie odbędzie się piknik

Już za kilka dni w Krakowie odbędzie się piknik! Wydarzenie zaplanowano w wyremontowanym parku Bednarskiego.

reklama

Piknik Retro odbędzie się w najbliższy czwartek, 27 kwietnia o godzinie 17:00 w wyremontowanym parku Bednarskiego. Warto zaznaczyć, że następnego dnia, w piątek, 28 kwietnia, o godz. 18.00 odbędzie się spacer po Podgórzu – szlakiem Wojciecha Bednarskiego oraz spektakl plenerowy dla dzieci.

reklama

W czwartek, 27 kwietnia, od godz. 17.00 można będzie posłuchać muzyki na żywo w altanie, wziąć udział w grach z epoki, podpatrzyć z bliska aktorów odgrywających scenki historyczne oraz spotkać prawdziwego kataryniarza.

Ponadto na mieszkańców będą czekały pyszne przekąski, przygotowane przez uczniów szkoły gastronomicznej oraz z prezydentem Krakowa Jackiem Majchrowskim będzie mozna zasadzić pamiątkowe drzewo – tulipanowca.

Wszyscy chętni otrzymają w prezencie nasiona traw i będą mieli możliwość obejrzeć wystawę plenerową o parku. W ramach pleneru malarskiego, każdy z uczestników wydarzenia stworzy własne dzieła sztuki. Na zakończenie zaplanowano spacer po parku z jego historią w tle (start z altany widokowej).

Organizatorem wydarzenia są Miasto Kraków, Zarząd Zieleni Miejskiej, Muzeum Podgórza oraz Centrum Kultury Podgórza.

Więcej informacji na Facebooku.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności