Wygraj zaproszenia do Chochołowskich Term

Wygraj zaproszenia do Chochołowskich Term

Macie ochotę odpocząć od miejskiego zgiełku i spędzić cały dzień relaksując się? Przychodzimy z pomocą! Dzięki naszemu Partnerowi, którym są Chochołowskie Termy mamy dla was całodzienne zaproszenia.

reklama

Chochołowskie Termy to miejsce, gdzie każdy, bez względu na wiek i upodobania, znajdzie atrakcje dla siebie. Do dyspozycji gości jest ponad 30 basenów i beczek z wodą o różnej specyfice, strefa lecznicza z surową wodą siarkową i solankową jodowaną, stanowiska z hydromasażem, rwąca rzeka, siatka do wspinaczki, gejzery wodne. 

reklama

Chochołowskie Termy to nie tylko baseny! W obiekcie znajduje się największe saunarium na Podhalu z imponującą, przeszkloną sauną widokową, z której można podziwiać piękne Tatry. Pełnię relaksu zapewnia strefa SPA z bogatą ofertą specjalistycznych kąpieli, masaży oraz zabiegów kosmetycznych.

Dla naszych czytelników mamy trzy podwójne, całodzienne zaproszenia do Chochołowskich Term. Vouchery.

Jeżeli chcecie mieć szansę na wygranie jednego z trzech podwójnych wejściówek, to wystarczy odpowiedzieć na nasze pytania konkursowe.

-Z jakiej atrakcji i dlaczego chcesz skorzystać w Chochołowskich Termach?
-Którego kwietnia odbędzie się w Chochołowskich Termach noc saunowa?

Zgłoszenia konkursowe prosimy przesyłać na adres konkurs@cowkrakowie.pl, w tytule wpiszcie „TERMY” (Maile z innym tytułem nie będą brane pod uwagę). Zaznaczamy, że jedna osoba może wysłać tylko 1 zgłoszenie.

Konkurs trwa do 12 kwietnia, do godziny 20:00. Nagrodzimy trzy najciekawsze i poprawne odpowiedzi (prosimy nie korzystać z pomocy sztucznej inteligencji). Zwycięzców o wygranej poinformujemy najpóźniej 14 kwietnia do godziny 20:00.

Powodzenia!

Regulamin konkursu

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności