Wygraj bilety na koncert, który odbędzie się w ICE Kraków

Wygraj bilety na koncert, który odbędzie się w ICE Kraków

Przebojowy Orcheston z top artystkami odbędzie się już 12 kwietnia w Krakowie. Dla naszych czytelników mamy zaproszenia!

reklama

Orcheston, czyli koncert, w którym usłyszymy największe przeboje muzyki elektronicznej w symfonicznych aranżacjach orkiestry, odbędzie się już 12 kwietnia.  To wydarzenie dla szerokiej publiczności. Odnajdą się tu zarówno miłośnicy wielkich, ale czasem już zapomnianych hitów takich artystów jak Donna Summer, Daft Pank, Kraftwerk, Jean Michel Jarre, Robert Miles i Eurythmics, jak również fani przebojów, które niedawno królowały w dyskotekach. Należą do nich sety Swedish House Mafia, Aviciiego, Modjo czy Davida Guetty. Także publiczność preferująca klasykę z zainteresowaniem wysłucha orkiestrowych brzmień popularnych melodii. A do tego dwa wielkie głosy polskiej sceny muzycznej Beaty Kozidrak i Natalii Kukulskiej z pewnością dodadzą wydarzeniu charakteru. 

reklama

Jeżeli chcecie mieć szansę na wygranie jednego z trzech podwójnych zaproszeń na to wydarzenie, to zapraszamy do udziału w naszym konkursie.

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

-Dlaczego chcesz wygrać zaproszenie na ten koncert?

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres konkurs@cowkrakowie.pl, w tytule wpiszcie  Orcheston. Przypominamy, że maile z innym tytułem nie będą brane pod uwagę. Można wysłać tylko jedno zgłoszenie konkursowe. Na wiadomości czekamy do 10 kwietnia, do godziny 20:00.

Nagrodzimy trzy najciekawsze i poprawne odpowiedzi. Zwycięzców powiadomimy o wygranej najpóźniej 11 kwietnia o godzinie 20:00.

Regulamin konkursu

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności