W CH Serenada otworzy się nowy sklep. Przygotowano liczne atrakcje

W CH Serenada otworzy się nowy sklep. Przygotowano liczne atrakcje

Wielkimi krokami zbliża się otwarcie nowego sklepu w Centrum Handlowym Serenada. Na otwarcie przygotowano sporo trakcji. Sprawdź jakie…

reklama

Już 20 kwietnia w Centrum Serenada zostanie otwarty trzeci sklep TK Maxx w mieście. Moc stylowych produktów od znanych marek i projektantów, doskonała jakość asortymentu i ceny do 60% niższe od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie, to tylko część korzyści czekających na fanów marki w nowej lokalizacji. W dniu otwarcia nie zabraknie też konkursu Czerwony Wieszak, którego łączna pula nagród wyniesie niemal 4 tys. zł. 

reklama

Na ponad 2 tys. m2 nowego sklepu TK Maxx w Serenadzie czekać będzie moda damska i męska, obuwie, akcesoria (w tym torebki, biżuteria i kosmetyki), wyjątkowe dekoracje, meble i tekstylia do domu oraz produkty dla zwierząt. Nie zabraknie również szerokiego wyboru ubranek dla dzieci starszych i młodszych, oryginalnych zabawek, gier edukacyjnych i planszowych. Miłośnicy ekskluzywnej mody znajdą w sklepie selekcję wyjątkowych produktów od znanych projektantów. Dzięki regularnym dostawom, które w sklepach TK Maxx odbywają się nawet kilka razy w tygodniu, na nowe i unikatowe produkty można polować niemal codziennie.

Atrakcje na otwarcie

Na klientów, którzy odwiedzą TK Maxx w Centrum Serenada w dniu otwarcia, 20 kwietnia, czekać będą liczne atrakcje. Jedną z nich jest kultowy już konkurs Czerwony Wieszak. Tym razem szansa na wygraną będzie podwójna, ponieważ zostanie on zorganizowany w dwóch turach – o godzinie 10:00 oraz 17:00. Na krakowskich poszukiwaczy skarbów czekać będzie łącznie aż 26 wieszaków: 2 czerwone, 4 złote i 20 srebrnych – każdy kolor odpowiada innej wartości karty upominkowej.

Będą to odpowiednio: 500, 200 oraz 100 złotych, co daje łączną pulę nagród niemal 4 tysięcy złotych.

To Cię może zainteresować:

Na jednym bilecie będzie można podróżować pociągiem, autobusem i tramwajem

Mieszkańcy Krakowa będą mieć do dyspozycji sześć kąpielisk

Napadł na sklep w Prokocimiu. To, co później zrobił zdziwiło policjantów

Tak prezentuje się nowoczesny autobus, który jeździ po Krakowie [ZDJĘCIA]

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności