Ukrywał samochód, który wcześniej wynajął. Znaleźli go policjanci

Ukrywał samochód, który wcześniej wynajął. Znaleźli go policjanci

Policjanci odzyskali samochód wart 115 tysięcy złotych. Pojazd ukrywał klient, który go wcześniej wynajął. Podejrzany usłyszał już zarzut przywłaszczenia samochodu.

reklama

Kilka dni temu do policjantów zgłosił się przedstawiciel firmy zajmującej się wynajmem pojazdów i zawiadomił o przywłaszczeniu przez jednego z klientów forda wartego 115 tysięcy złotych. Zawiadamiający podniósł również to, że klient pomimo wygaśnięcia umowy najmu i upływu kilku miesięcy, a także kilkukrotnych wezwań do zwrotu pojazdu wysyłanych przez kancelarię adwokacką, nie uczynił tego, jednocześnie unikając jakiegokolwiek kontaktu.

reklama

Ustalono miejsce

Funkcjonariusze ustalili prawdopodobne miejsce znajdowania się samochodu. Pojazd zlokalizowano na terenie powiatu myślenickiego. Na terenie posesji ujawniono wśród innych zaparkowanych pojazdów, utraconego forda oraz zastali 54-latka, którego dane zgadzały się z tymi na umowie najmu samochodu. Odzyskany pojazd został na miejscu przekazany przedstawicielowi pokrzywdzonej firmy.

11 kwietnia br. śledczy przedstawili 54-latkowi zarzut przywłaszczenia powierzonego mu mienia w postaci samochodu osobowego. Za popełnione przestępstwo podejrzanemu grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Zobacz również:

Mężczyzna skakał po samochodach i rzucał w nie hulajnogą elektryczną

Od 3 maja będziemy mogli polecieć z Krakowa do wyjątkowego miejsca

Niecodzienne zdarzenie. Prezes krakowskiej firmy poszukiwany był przez Interpol

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności