Takie są ceny w nowym TK Maxx. Wielkie otwarcie już w czwartek [ZDJĘCIA]

Takie są ceny w nowym TK Maxx. Wielkie otwarcie już w czwartek [ZDJĘCIA]

Już w ten czwartek, 20 kwietnia o godzinie 10:00 w Centrum Handlowym Serenada zostanie otwarty w Krakowie trzeci sklep sieci TK Maxx.

reklama

Na ponad 2 tys. mnowego sklepu TK Maxx w Serenadzie czeka na was moda damska i męska, obuwie, akcesoria (w tym torebki, biżuteria i kosmetyki), wyjątkowe dekoracje, meble i tekstylia do domu oraz produkty dla zwierząt. Nie zabrakło również szerokiego wyboru ubranek dla dzieci starszych i młodszych, oryginalnych zabawek, gier edukacyjnych i planszowych. Miłośnicy ekskluzywnej mody znajdą w sklepie selekcję wyjątkowych produktów od znanych projektantów. Dzięki regularnym dostawom, które w sklepach TK Maxx odbywają się nawet kilka razy w tygodniu, na nowe i unikatowe produkty można polować niemal codziennie.

reklama

Atrakcje

Warto zaznaczyć, że na klientów, którzy odwiedzą TK Maxx w Centrum Serenada w dniu otwarcia, 20 kwietnia, czekać będą liczne atrakcje. Jedną z nich jest kultowy już konkurs Czerwony Wieszak. Tym razem szansa na wygraną będzie podwójna, ponieważ zostanie on zorganizowany w dwóch turach – o godzinie 10:00 oraz 17:00. Na krakowskich poszukiwaczy skarbów czekać będzie łącznie aż 26 wieszaków: 2 czerwone, 4 złote i 20 srebrnych – każdy kolor odpowiada innej wartości karty upominkowej.

Będą to odpowiednio: 500, 200 oraz 100 złotych, co daje łączną pulę nagród niemal 4 tysięcy złotych.

Mieliśmy okazję wejść do sklepu przed oficjalnym otwarciem i zobaczyć jakie są ceny. Zobaczcie zdjęcia:

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności