Świetny koncert odbędzie się w TAURON Arenie Kraków

Świetny koncert odbędzie się w TAURON Arenie Kraków

Kultowy koncert muzyki filmowej i epickiej zabierze widzów w pasjonującą podróż po świecie fauny, flory, niezwykłych krajobrazów, kultur i architektury. Wydarzenie odbędzie się 28 października w TAURON Arenie Kraków.

reklama

Ponad 80-osobowa Orkiestra Symfoniczna CoOperate Orchestra z towarzyszeniem Chóru Akademickiego UAM (przygotowanie Beata Bielska) pod batutą Adama Domurata wypełni muzyczną przestrzeń́ w rytm filmowego obrazu, ukazującego najbardziej spektakularne miejsca, niesamowite zwierzęta, ciekawych ludzi i wyjątkowe chwile uchwycone okiem kamery. Od rajskich plaż, poprzez 7 cudów świata, niezwykłe Parki Narodowe, lasy deszczowe, głębie oceanów, ośnieżone szczyty górskie po miejskie dżungle na całym świecie.

reklama

Koncert uświetnią soliści: Kasia Moś, Kuba Badach, Beata Bielska.

W symfonicznym brzmieniu usłyszymy utwory m.in. z takich filmów jak: Star Wars, Piraci z Karaibów, Iron Man, Mroczny Rycerz, Braveheart, Władca Pierścieni, Skyfall, Romeo i Julia, The Greatest Showman, Spirit, X-Men, Król Lew czy utwory muzyki epickiej znanej na całym świecie wytwórni Two Steps from Hell.

Poczuj się jak w kinie, posłuchaj najlepszej muzyki filmowej oraz niesamowitego brzmienia muzyki epickiej na żywo. Zobacz filmowy obraz z najpiękniejszych miejsc na całym świecie na dużym, panoramicznym ekranie kinowym. Przyjdź i wybierz się z nami w niezapomnianą podróż dookoła świata.

Czas trwania koncertu: 1h 50m. | Koncert bez ograniczeń wiekowych.

Organizator: Visual Production.

reklama
 • "Dzień dziecka w ZOO"

  Dzień Dziecka 2024. ZOO zaprasza

  Krakowski Ogród Zoologiczny zaprasza do wspólnego świętowania Dnia Dziecka 2024. Na najmło…
 • Remont w Krakowie

  Opolska do remontu

  Zarząd Dróg Miasta Krakowa ogłosił przetarg na remont kolejnego fragmentu ul. Opolskiej. J…
 • "Parada smoków Kraków"

  Program 23. Wielkiej Parady Smoków

  W czerwcu smoki ponownie opanują nasze miasto! Przed nami 23. Wielka Parada Smoków. Ogłosz…
Załaduj więcej powiązanych artykułów
 • "Dzień dziecka w ZOO"

  Dzień Dziecka 2024. ZOO zaprasza

  Krakowski Ogród Zoologiczny zaprasza do wspólnego świętowania Dnia Dziecka 2024. Na najmło…
 • Remont w Krakowie

  Opolska do remontu

  Zarząd Dróg Miasta Krakowa ogłosił przetarg na remont kolejnego fragmentu ul. Opolskiej. J…
 • "Parada smoków Kraków"

  Program 23. Wielkiej Parady Smoków

  W czerwcu smoki ponownie opanują nasze miasto! Przed nami 23. Wielka Parada Smoków. Ogłosz…
Wczytaj więcej Aktualności