Przebojowy Orcheston z top artystkami. Już niebawem w ICE Kraków

Przebojowy Orcheston z top artystkami. Już niebawem w ICE Kraków

Beata Kozidrak i Natalia Kukulska będą gwiazdami tegorocznego koncertu Orcheston w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Zaśpiewają największe przeboje elektroniczne w symfonicznych aranżacjach. Orkiestrę Akademii Beethovenowskiej poprowadzi Gromee. To będą dwie godziny wspaniałej muzyki na żywo. 

reklama

Orcheston, czyli koncert, w którym usłyszymy największe przeboje muzyki elektronicznej w symfonicznych aranżacjach orkiestry, odbędzie się już 12 kwietnia.  To wydarzenie dla szerokiej publiczności. Odnajdą się tu zarówno miłośnicy wielkich, ale czasem już zapomnianych hitów takich artystów jak Donna Summer, Daft Pank, Kraftwerk, Jean Michel Jarre, Robert Miles i Eurythmics, jak również fani przebojów, które niedawno królowały w dyskotekach. Należą do nich sety Swedish House Mafia, Aviciiego, Modjo czy Davida Guetty. Także publiczność preferująca klasykę z zainteresowaniem wysłucha orkiestrowych brzmień popularnych melodii. A do tego dwa wielkie głosy polskiej sceny muzycznej Beaty Kozidrak i Natalii Kukulskiej z pewnością dodadzą wydarzeniu charakteru. 

reklama

Pierwsza z wokalistek, to już weteranka Orchestonu, wzięła udział we wszystkich edycjach tego koncertu, a teraz zaśpiewa po raz czwarty. Diva polskiej piosenki, wokalistka zespołu Bajm i artystka solowa, ma na swoim koncie kolekcję przebojów, które w swoich czasie nuciła cała Polska. W poprzednich występach prezentowała na Orchestonie m.in. swoją wersję wielkiego hitu Donny Summer „Sweat Dremas”. Co zaśpiewa tym razem? Artystka na razie tego nie zdradziła. Wiadomo natomiast co przedstawi inna bohaterka koncertu. 

Gościem specjalnym Orchestonu będzie także Natalia Kukulska, która wystąpi na nim wprawdzie pierwszy raz, ale za to sama ma dobrą rękę do łączenia stylów muzycznych. Nagrała płytę, na której zaśpiewała utwory Fryderyka Chopina i z powodzeniem wystąpiła na kilku koncertach. Wokalistka zdradziła niedawno, że jest wielką fanką zespołu Depeche Mode i jedną z piosenek tego zespołu zaśpiewa podczas Orchestonu w Krakowie. Poprzednio z repertuarem brytyjskiej grupy mierzyli się Mateusz Ziółko, Kayah i Michał Szpak. Ten, kto był na wcześniejszych edycjach koncertu, będzie mógł porównać te wykonania z propozycją przedstawioną przez Natalię Kukulską. 

Wokalistkom towarzyszyć będzie niezawodna Orkiestra Akademii Beethovenowskiej oraz chórek w składzie: Sara Chmiel, Justyna Jarzębińska, Jan Radwan i Piotr Tazbir. Czy Gromee przygotuje jakąś nową aranżację na kwietniowy koncert – okaże się niebawem. W swoich mediach społecznościowych producent muzyczny i dj poprosił niedawno swoich fanów, aby napisali, jaki elektroniczny utwór chcieliby usłyszeć w symfonicznym wydaniu. Jest zatem szansa na coś nowego!

Koncert Orcheston odbędzie się 12 kwietnia w Centrum Kongresowym ICE Kraków o godzinie 20:00. Bilety wciąż są w sprzedaży, kupić je można na www.biletserwis.pl. Wydarzenie organizuje agencja Prestige MJM. Mecenasem Orchestonu jest BUKOVINA Resort.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności