Poluzjanci wystąpią w Klubie Studio [KONKURS]

Poluzjanci wystąpią w Klubie Studio [KONKURS]

Konkurs zakończony, bilety zostały wysłane do zwycięzców.

reklama

Przed nami kolejne wydarzenie w Klubie Studio. Wielkimi krokami zbliża się koncert Poluzjantów. Zapraszamy już 14 kwietnia. Mamy dla was szybki konkurs.

reklama

Poluzjanci to kultowa grupa, przewrotnie nazywana najbardziej znanym nieznanym polskim zespołem, która zainspirowała i wychowała całe pokolenia młodych artystów. Muzycy po sześciu latach przerwy wrócili na scenę podczas pierwszego dnia Jazz Around Festival i zahipnotyzowali tłum fanów stęsknionych za niepowtarzalnym muzyczno-wizualnym klimatem tworzonym przez muzyków.

Styl Poluzjantów to wypadkowa muzycznych fascynacji członków zespołu łącząca takie gatunki, jak funk, soul i jazz. Zespół zawiesił działalność koncertową w 2016 roku, po nagłej śmierci współzałożyciela grupy, gitarzysty Przemysława Maciołka. Oryginalne brzmienie Poluzjantów to zasługa wybitnych muzyków tworzących formację, a także charakterystycznych kompozycji, pisanych w większości przez frontmana Kubę Badacha do tekstów Janusza Onufrowicza.  Poluzjanci wystąpią w składzie: Kuba Badach – wokal, Marcin Górny – instrumenty klawiszowe, Grzegorz Jabłoński – instrumenty klawiszowe, Robert Luty – perkusja, Piotr Żaczek – gitara basowa, Łukasz Belcyr – gitara elektryczna.

KONKURS

Mamy dla was dwa pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie! Jeżeli chcecie mieć szansę na wygranie jednego z dwóch wjazdówek na ten koncert – to zapraszamy do udziału w naszym szybkim konkursie.

Wystarczy odpowiedzieć na nasze pytanie. Nagrodzimy pojedynczym biletem dwie pierwsze, poprawne odpowiedzi.

  • Wymień, minimum trzy konkursy jakie robiliśmy na łamach CowKrakowie.pl

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres konkurs@cowkrakowie.pl, w tytule wpiszcie „KONCERT” – zaznaczamy, że jedna osoba może wysłać tylko 1 zgłoszenie. Również prosimy poprawnie wpisać tytuł wiadomości.

Powodzenia!

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności