Nowe miejsce na rozrywkowej mapie Krakowa [KONKURS]

Nowe miejsce na rozrywkowej mapie Krakowa [KONKURS]

Od niedawna na terenie miasta działa nowa miejscówka oferująca sporą dawkę rozrywki. Mowa o Bowling House Kraków.

reklama

Bowling House działa już od kilku tygodni przy ul. Klimeckiego 14B. Czeka tutaj na was sporo atrakcji. Przede wszystkim macie do dyspozycji 12 nowoczesnych torów bowlingowych! Nie zabrakło również stołów bilardowych, których jest aż 15 sztuk.

reklama

Najmłodsi mieszkańcy Krakowa również będą tutaj świetnie się bawić. W Bowling House możecie skorzystać z około 30 gier video. Te najbardziej popularne, to: koszykówki, siłomierze (czyli bokser, kopacz, młot), strzelanka wodna (szczególnie lubiana przez dzieci), symulatory motorów i samochodów, cymbergaje, darty, piłkarzyki.

Warto zaznaczyć, że w każdy piątek i sobotę Bowling House odbywają się dyskoteki. Zapraszamy od godziny 21:00.

Jeżeli zgłodniejecie, to nie musicie się martwić, że głodni będziecie się bawić! Czeka na was sporo dobrego jedzenia. Szczególnie polecamy burgera.

KONKURS

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs…Mamy dla was dwa zestawy z voucherami ( 1 zaproszenie na godzinę gry w kręgle + 1 zaproszenie na godzinę gry w bilard zaproszenia ważne są do 21 kwietnia)

Jeżeli chcecie mieć szansę na wygranie jednego z dwóch takich zestawów – to zapraszamy do udziału w naszym konkursie.

Wystarczy odpowiedzieć na nasze pytanie:

-Dokończ zdanie: Chcę wybrać się do Bowling House ponieważ…

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres konkurs@cowkrakowie.pl. W tytule wpiszcie „Bowling House” – UWAGA, maile z innym tytułem nie będą brane pod uwagę.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 8 kwietnia, do godziny 20:00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się najpóźniej 10 kwietnia do godziny 20:00.

Wybierzemy dwie poprawne i najciekawsze odpowiedzi.

Powodzenia!

Regulamin konkursu

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności