Kruk & Wojciech Cugowski wystąpią w Krakowie

Połączenie tych dwóch żywiołów dało piorunujący efekt! Dlatego też wracają! Tym razem do Klubu Gwarek. Ponadczasowy album „Be There” przez szerokie grono słuchaczy uważany jest jako najlepsza płyta z hard rockiem jaką nagrano w Polsce!

reklama

28.04 zaprezentują publiczności album „Live At Rock Pogoria”, który zawiera cały materiał z płyty “Be There” oraz parę bonusów. Na żywo w Klubie Gwarek, ul Reymonta 17.

reklama

Otwarcie bram: 19:00

Start koncertu: 20:00

Bilety:

50 zł – przedsprzedaż

65 zł – w dniu

TicketClub: https://ticketclub.pl/koncerty/kruk-wojtek-cugowski-klub-gwarek-krakow-2215/

kupbilecik: https://bkb.pl/93347-5cd48

eBilet: https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/wojtek-cugowski?partner=academica&promotion=active&

____

14 kwietnia 2021 roku ukazał się album zespołu Kruk zatytułowany “Be There”. Album został nagrany z Wojtkiem Cugowskim w roli wokalisty. “Be There” to album wydany na dwudziestolecie działalności muzycznej zespołu Kruk.

Równo dwa lata po premierze płyty “Be There” ukazał się album formacji Kruk & Wojtek Cugowski „Live At Rock Pogoria”. 

Decyzje o wydaniu tego materiału podjęto wspólnie z wytwórnią Metal Mind Productions dopiero po tym jak członkowie zespołu posłuchali śladów nagranych zupełnie znienacka przez Aleksander Boroń. Później materiał trafił do Michał Kuczera w Maq Records i okazało się, że już pierwszy miks był absolutnie satysfakcjonujący. Koncert odbył się w Dąbrowie Górniczej, 3 września 2022 roku, w ramach festiwalu Rock Pogoria. Było to dla nich niesamowite przeżycie, że postanowili stworzyć pamiątkę w postaci albumu koncertowego.

_____

Kruk polska grupa muzyczna założona w 2001 roku w Dąbrowie Górniczej, wykonująca szeroko pojętą muzykę w stylistyce rockowej i hard rockowej. Koncerty zespołu przenoszą w świat rocka z lat ’70 i ’80, nie uciekając jednak od współczesnych brzmień. Podczas występów na żywo oprócz materiału z autorskich, studyjnych albumów grupy można usłyszeć covery takich gwiazd rocka jak Deep Purple, Led Zeppelin czy Rainbow i poczuć klimat największych koncertów rockowych minionych lat. Kruk podczas swej dotychczasowej działalności miał okazję dzielić scenę z takimi zespołami i wykonawcami jak Deep Purple, Carlos Santana, Whitesnake, Uriah Heep, Thin Lizzy, UFO czy Debbie Davis.

Założycielem i liderem grupy Kruk jest Piotr Brzychcy, który poza rodzimym zespołem działał i działa jeszcze w wielu innych projektach muzycznych (m. in. Kat, Memoriał Jona Lorda, Crystal ViperDe Press, Memoriał Dio, Piotr Kupicha etc.) i został także doceniony przez takich tuzów muzyki światowej jak Carlos Santana, członkowie Deep Purple, czy Doogie White z zespołu Rainbow.

Dyskografia:

Memories, 2006

Before He’ll Kill You, 2009

It Will Not Come Back, 2011

Be3, 2012 Be4ore, 2014

Beyond Live, 2015

Be There, 2021

Live at Rock Pogoria, 2023 

FB: https://www.facebook.com/KrukPL

YT: https://www.youtube.com/watch?v=f0aKo_M02Cc

WWW: www.kruk.art.pl

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności