Kierowcy szykujcie się na kolejne utrudnienia w ruchu

Kierowcy szykujcie się na kolejne utrudnienia w ruchu

Kierowcy powinni szykować się na kolejne utrudnienia w ruchu w rejonie budowy nowej linii tramwajowej do Górki Narodowej.

reklama

Zamknięte zostaną fragmenty ulic Pachońskiego oraz Fieldorfa-Nila wraz z nowym rondem na skrzyżowaniu z ul. Krowoderskich Zuchów.

reklama

Ulica Henryka Pachońskiego

W celu dokończenia robót bitumicznych i ułożenia ostatniej warstwy asfaltu, konieczne jest czasowe zamknięcie ruchu na fragmencie ul. Henryka Pachońskiego. Chodzi o odcinek między skrzyżowaniem ul. Mackiewicza a okolicą pomiędzy przepustem nad Bibiczanką i skrzyżowaniem z ul. Pleszowską.

Ulica zostanie zamknięta dla ruchu w terminie od soboty, 15 kwietnia, od godz. 7.00, do poniedziałku, 17 kwietnia, do godz. 4.00.

Dla kierowców zostaną wprowadzone objazdy ulicami: Mackiewicza, Opolską i Wyki.

Ulica gen. Augusta Fieldorfa-Nila

Aby dokończyć roboty bitumiczne, konieczne jest także czasowe zamknięcie ruchu na fragmencie ul. Fieldorfa-Nila oraz nowo powstałym rondzie na skrzyżowaniu z ul. Krowoderskich Zuchów.

Ulica i rondo zostaną zamknięte dla ruchu w terminie od soboty, 15 kwietnia, od godz. 7.00, do poniedziałku, 17 kwietnia, do godz. 4.00.

Dla kierowców zostaną wyznaczone objazdy ulicami: Wybickiego, Łokietka, Batalionu „Skała” AK i Krowoderskich Zuchów oraz Bratysławską, Prądnicką i Fieldorfa-Nila.

Zmiany w komunikacji miejskiej

Na czas weekendowych zamknięć ruchu zmienią się trasy niektórych autobusów Komunikacji Miejskiej w Krakowie. Dojazd do terminala autobusowego przy pętli Krowodrza Górka od strony ul. Batalionu „Skała” AK i Krowoderskich Zuchów zostanie zapewniony m.in. dzięki wykorzystaniu fragmentu nowej ulicy Dominika Ździebły-Danowskiego.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności