Golec uOrkiestra zagrają w Krakowie. Mamy dla was bilety

W krakowskim Klubie Studio zapowiada się kolejny koncert. Już w najbliższy piątek, 21 kwietnia wystąpi zespół Golec uOrkiestra. Dla naszych czytelników mamy bilety na to wydarzenie.

reklama

Wielkimi krokami zbliża się krakowski koncert zespołu Golec uOrkiestra, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Warto zaznaczyć, że choć zespół jest wierny swoim muzycznym korzeniom, nie obawia się artystycznych eksperymentów, czego przykładem jest współpraca z Gromeem i Bedoesem. Efektem tej kooperacji jest wydany w 2019 roku utwór Górą Ty, który natychmiast podbił muzyczne listy przebojów i stał się niekwestionowanym hitem.

reklama

Koncert w Krakowie Koncert składać się będzie ze znanych przebojów Golec uOrkiestry w nowych aranżacjach oraz kilku premierowych utworów.

Dla naszych czytelników mamy cztery podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Żeby mieć szansę na wygranie jednego z czterech podwójnych biletów – wystarczy jak najszybciej odpowiedzieć na poniższe pytanie:

O której godzinie rozpoczyna się ten koncert?

Na wasze maile czekamy do godziny 18:00. Wyślijcie wiadomość na adres konkurs@cowkrakowie.pl w tytule wpiszcie „KONCERT”. Nagrodzimy podwójnymi biletami pierwsze cztery poprawne odpowiedzi.

Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej do końca dnia.

Zaznaczamy, że jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie konkursowe. W związku z ostatnimi próbami oszustwa informujemy, że takie próby wiązać będą się z całkowitym wykluczeniem w przyszłych konkursach.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności