Ekran LED TAURON Areny Kraków zmieni się w wielką państwową flagę

Ekran LED TAURON Areny Kraków zmieni się w wielką państwową flagę

Już za kilka dni ekran LED na TAURON Arenie Kraków zmieni się w wielką państwową flagę. Również w innych miejscach miasto zostanie udekorowane w narodowe barwy.

reklama

W najbliższym czasie Kraków zostanie udekorowany flagami państwowymi, miejskimi oraz Unii Europejskiej.

reklama

Flagi państwowe, miejskie i Unii Europejskiej pojawią się w Krakowie na budynkach Urzędu Miasta Krakowa oraz Zarządu Budynków Komunalnych. W barwach państwowych i miejskich zostaną udekorowane maszty przed Magistratem na placu Wszystkich Świętych oraz w tych barwach będą budynki miejskich jednostek organizacyjnych oraz miejskich spółek komunalnych.

W środę, 3 maja, z okazji 232. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, zostaną dodatkowo udekorowane flagami: plac Jana Matejki oraz Grób Nieznanego Żołnierza, plac wokół Pomnika Żołnierzy Polski Walczącej na Powiślu, plac ojca Adama Studzińskiego. W tych miejscach zapłoną także znicze. Dodatkowo zostaną udekorowane chorągiewkami lampy na al. 3 Maja.

Udekorowane biało-czerwonymi flagami zostaną także maszty od strony bazyliki Mariackiej i maszty za pomnikiem Grunwaldzkim na placu Matejki. Dodatkowo przy bazylice będzie stojak z flagami.

Miejskie tramwaje i autobusy wyjadą w tych dniach (1-3 maja) na ulice udekorowane biało-czerwonymi i biało-niebieskimi chorągiewkami.

Patriotyczną iluminację 1, 2 i 3 maja będą miały kładka Bernatka i wieża telewizyjna firmy Emitel na Krzemionkach. Podświetlona została także TAURON Arena Kraków – od 1 do 3 maja w godzinach wieczornych ekran LED na zewnętrznej elewacji hali zamieni się w wielką państwową flagę.

Godziny podświetlenia:

20:55 – 21:00
21:10 – 21:15
21:25 – 21:30
21:35 – 21:50

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności