Brass Against wystąpią w Klubie Kwadrat

Brass Against wystąpią w Klubie Kwadrat

Brass Against to kolektyw muzyków, których łączy cel tworzenia muzyki inspirującej do zmian społecznych i osobistych. Pochodząca z Nowego Jorku dziewięcioosobowa orkiestra dęta, słynąca ze znakomitych aranżacji mocnych rockowych brzmień na instrumenty dęte, przy zachowaniu rapcore’owego wokalu oraz niesamowitej energii. Brass Against grają covery m.in Tool, Rage Against the Machine, Soundgarden, Black Sabbath, Run the Jewels, a także tworzą własne kompozycje.

Zespół chce łączyć ludzi, przekazywać im emocje i niebanalne brzmienia. Ich muzyka to rock spleciony z hip-hopem, które tworzą silną i wyrazistą całość. Artyści niosą w swoich utworach i działalności przekazy o charakterze politycznym. Są zirytowani, gotowi na zmiany i liczą na to, że ich muzyka wypełni energią wszystkich słuchaczy. Co motywuje do działania artystów Brass Against? Koncerty, na których czują niepowtarzalną energię publiczności.

Brass Against odbył wiele tras koncertowych po całym świecie, grając na koncertach i festiwalach. Dzielili scenę z Tool, Prophets of Rage, Lenny Kravitz, Living Colour, Royal Blood, Mike D (Beastie Boys), Ben Harper i wieloma innymi.

Ogólna sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek 14 kwietnia na LiveNation.pl o godzinie 11:00

Zapraszamy 13.11.2023 do Klubu Kwadrat

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności