Apel policji. Poszukiwani są świadkowie wypadku

Apel policji. Poszukiwani są świadkowie wypadku

Funkcjonariusze policji poszukują świadków wypadku, do którego doszło 14 stycznia 2023 roku ok. 11.00 na stacji narciarskiej „Rusin-Ski” w Bukowinie Tatrzańskiej. Tego dnia 7-letnia dziewczynka chwilę po rozpoczęciu wyjazdu koleją wypadła z krzesełka na wysokości drugiej podpory doznając obrażeń ciała. Dziewczynka ubrana była w jasno różową kurtkę, czarne spodnie narciarskie, kask i wyjeżdżała siedząc na krzesełku wraz z innymi dziećmi i dorosłym opiekunem.

reklama

Policjanci nadal prowadzą dochodzenie, które ma za zadanie wyjaśnić wszelkie okoliczności tego wypadku. Z uwagi na konieczność przesłuchania naocznych świadków zdarzenia zwracają się z prośbą o kontakt osoby, które były świadkami tego zdarzenia, a zwłaszcza te, które zajmowały kolejne krzesełka, a ich wizerunek zarejestrował monitoring stacji narciarskiej (zdjęcia poniżej)

reklama

Osoby posiadające wiedzę na temat przedmiotowego zdarzenia i będące naocznymi świadkami upadku dziecka z krzesełka proszone są o kontakt z Komenda Powiatowa Policji w Zakopanem pod numerem +48 47 83 47 400 lub pod adresem email: kpp@zakopane.policja.gov.pl , sprawa nr ZAD-98/23.

Fot. Policja
Fot. Policja
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności