Ania Dąbrowska wystąpi w Krakowie

Ania Dąbrowska wystąpi w Krakowie

Już w najbliższą sobotę Ania Dąbrowska wystąpi w krakowskim Klubie Studio. Z tej okazji dla naszych czytelników mamy pięć podwójnych zaproszeń na to wydarzenie!

reklama

Ania Dąbrowska wróciła z „Kimś innym” niedawno miała miejsce premiera najnowszego singla Ani Dąbrowskiej „Ktoś inny”. Po ponad dwuletniej przerwie laureatka 9 Fryderyków, której każdy z sześciu albumów studyjnych pokrył się platyną, stworzyła kolejną perełkę będącą połączeniem energetycznych, synthpopowych brzmień, zapadających w pamięć riffów i elektryzującego głosu artystki. Fani mieli szansę usłyszeć singiel premierowo w Dzień Dobry TVN i podczas listopadowego koncertu Ani w legendarnej warszawskiej Stodole, który wyprzedał się niedługo po ogłoszeniu daty.

reklama

Bilety na sobotni koncert dostępne są pod tym linkiem.

KONKURS

Mamy dla was pięć podwójnych zaproszeń na sobotni koncert Ani Dąbrowskiej w Krakowie. Jeżeli chcecie mieć szansę na wygranie jednego z pięciu podwójnych biletów, to wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.

Piosenki Ani Dąbrowskiej kojarzą mi się z…

Zgłoszenia konkursowe prosimy przesyłać na adres konkurs@cowkrakowie.pl, w tytule wpiszcie „Ania Dąbrowska” . Na wasze maile czekamy do godziny 15:00 (14 kwietnia). Zwycięzców powiadomimy tego samego dnia – maksymalnie do godziny 23:00. Nagrodzimy pięć poprawnych i najciekawszych

Zaznaczamy, że jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie.

Regulamin konkursu

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności