Za 10 dni świtowa gwiazda wystąpi w Krakowie. Na ten koncert fani czekają

Za 10 dni świtowa gwiazda wystąpi w Krakowie. Na ten koncert fani czekają

Odliczamy dni do kolejnego występu światowej gwiazdy w Krakowie. Już 12 marca w TAURON Arenie Kraków wystąpi Robbie Williams.

reklama

Robbie Williams świętuje 25-lecie solowej kariery. Jego trasa koncertowa rozpoczęła się 20 stycznia 2023 roku w Bolonii we Włoszech. Na początku września na półki sklepowe trafiła płyta „XXV”, na której znaleźć można jego największe solowe przeboje i ulubione utwory fanów.

reklama

Płyta „XXV” już w pierwszym tygodniu po premierze notowała szczyty list przebojów. Na początku września Robbie Williams po raz 14 trafił na 1. miejsce zestawień w Wielkiej Brytanii, bijąc tym samym rekord ustanowiony przez Elvisa Presley’a, który na topie brytyjskich list znalazł się 13 razy. Obecnie tylko The Beatles mają na koncie więcej numerów 1 na wyspach niż Robbie, który króluje w kategorii wykonawców solowych. Po dodaniu albumów wydanych z formacją Take That, liczba brytyjskich numerów jeden w przypadku Williamsa rośnie aż do 19. Dzięki temu zajmuje on drugą lokatę w zestawieniu artystów cieszących się największą liczbą pierwszych miejsc w Wielkiej Brytanii, biorąc pod uwagę zarówno twórczość solową, jak i w zespole. Wyżej od Robbiego Williamsa jest tylko Paul McCartney.

Bilety dostępne są na stronie Livenation.pl

ROBBIE WILLIAMS
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności