Wygraj zaproszenia na maraton filmowy do Multikina

Wygraj zaproszenia na maraton filmowy do Multikina

Konkurs zakończony – bilety zostały wysłane do zwycięzców.

reklama

Zapraszamy do udziału w naszym kolejnym konkursie. Dziś mamy dla was pięć podwójnych zaproszeń na najbliższy maraton filmowy John Wick, który odbędzie się w piątek w krakowskim Multikinie.

reklama

Stęsknieni za Keanu Reevesem na dużym ekranie? Dobra wiadomość nie tylko dla najwierniejszych fanów aktora: John Wick powraca w spektakularnym stylu! Już 24 marca odbędzie się maraton z jednym z najsłynniejszych emerytowanych zabójców w głównej roli. W trakcie wydarzenia przypomnimy trzy pierwsze filmy o przygodach bohatera i zagramy – premierowo! – najnowszą część serii. „JOHN WICK 4″ ukaże ostateczne starcie bohatera z jednym z jego najgroźniejszych wrogów, szefem międzynarodowej organizacji płatnych zabójców – Markizem de Gramondem.

Kto zwycięży w tym morderczym pojedynku? I z kim jeszcze będzie musiał zmierzyć się John Wick, by odzyskać upragnioną wolność? Przekonaj się już wkrótce w Multikinie! Jedno jest pewne: to będzie noc pełna filmowych wrażeń, których długo nie zapomnisz!

Dla pierwszych 5 osób, które napiszą do nas maila na adres konkurs@cowkrakowie.pl przekażemy podwójne zaproszenia. Prosimy o wpisanie w tytule wiadomości „John Wick”. Maile z innym tytułem nie będą brane pod uwagę.

Zwycięzcom prześlemy bilety w formacie PDF. Na zgłoszenia czekamy do dziś, 23 marca do godziny 20:00. O wygranej powiadomimy was najpóźniej 24 marca do godziny 9:00 rano.

Powodzenia!

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności