Wygraj bilety na koncert zespołu IRA

Legenda polskiego rocka IRA świętuje 35-lecie. Zespół wystąpi w najbliższą niedzielę, 2 kwietnia w Krakowie.

reklama

IRA, to jeden z najważniejszych polskich zespołów, który na rockowej scenie jest od 35 lat. Ponad trzy dekady aktywności scenicznej, 12 albumów studyjnych, występy na największych polskich festiwalach rockowych, niezliczona liczba tras koncertowych oraz wiele najbardziej prestiżowych statuetek przemysłu muzycznego – to tylko krótkie podsumowanie muzycznej kariery formacji IRA, która od 35 lat zajmuje czołowe miejsce na polskich listach przebojów.

reklama

Dla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na ten koncert. Wydarzenie odbędzie się 2 kwietnia w Klubie Kwadrat.

Jeżeli chcecie mieć szansę na wygranie jednego z dwóch podwójnych zaproszeń na to wydarzenie, to zapraszamy do udziału w naszym konkursie. Odpowiedz na pytanie:

Dlaczego chcesz wybrać się na ten koncert?

Nagrodzimy dwie najciekawsze i poprawne odpowiedzi. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres konkurs@cowkrakowie.pl, w tytule wpiszcie „IRA”. Wiadomości z innym tytułem nie będą brane pod uwagę. Jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie konkursowe.

Na wasze maile czekamy do 1 kwietnia, do godziny 12:00. Zwycięzców powiadomimy najpóźniej tego samego dnia do godziny 23:30.

Regulamin konkursu IRA

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności