Wybierasz się do ZOO komunikacją miejską? Przeczytaj

Wybierasz się do ZOO komunikacją miejską? Przeczytaj

Najbliższy weekend zapowiada się bardzo pogodnie. Jeżeli planujecie w tym czasie wybrać się do krakowskiego ZOO komunikacją miejską, to radzimy zapoznać się z komunikatem.

reklama

W sobotę i niedzielę, 18 i 19 marca, linia nr 734 do ogrodu zoologicznego będzie kursować częściej. W godz. od 9.00 do 18.00 autobusy będą pojawiać się na trasie co 15 minut.

reklama

Linia nr 734 zastąpiła linię nr 134 na czas remontu ul. Królowej Jadwigi i kursuje na trasie: „Cracovia Stadion” – ul. Kałuży, al. Focha, al. Krasińskiego (powrót: ul. Borelowskiego-Lelewela, ul. Dunin-Wąsowicza), ul. Kościuszki, ul. Księcia Józefa, ul. Orla, ul. Chełmska, al. Kasztanowa, al. Modrzewiowa, ul. Jeleniowa, ul. Leśna, al. Kasy Oszczędności Miasta Krakowa – „Zoo”.

Przypominamy, że w niedzielę, 19 marca, w związku z 19. edycją Krakowskiego Półmaratonu Marzanny linia nr 734 w godz. od ok. 10.30 do 14.00 będzie kursować po trasie objazdowej: „Zoo” – … ul. Księcia Józefa, most Zwierzyniecki, ul. Monte Cassino, rondo Grunwaldzkie, ul. Konopnickiej, ul. Barska – „Os. Podwawelskie” (powrót: ul. Wierzbowa, ul. Bułhaka, rondo Grunwaldzkie).

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności