W Krakowie odbędzie się Festiwal Słodyczy Świata

W Krakowie odbędzie się Festiwal Słodyczy Świata

Nie przegapcie Festiwalu Słodyczy Świata w Krakowie, gdzie będziecie mogli rozkoszować się szeroką gamą smakołyków z całego świata. Wydarzenie odbędzie się już w ten weekend, 1-2 kwietnia w Foyer TAURON Areny Kraków.

reklama

Na miejscu będziecie mogli spróbować słodyczy takich jak włoskie cannoli, tureckie baklawy, portugalskie pastel de nata, francuskie makaroniki, japońskie taiyaki w kształcie rybki, gruzińskie churchele i wiele, wiele więcej. Nie zabraknie ciast, puszystych serników, mocno czekoladowych brownie, kremowych wegańskich lodów o zaskakujących smakach takich jak czarna wanilia, matcha czy banan z jarmużem, a dla odważnych znajdą się także czekolady z dodatkiem jadalnych owadów.

reklama

Wszystkie smakołyki są przygotowywane przez kucharzy, którzy specjalizują się w gotowaniu tradycyjnych potraw z różnych krajów.

Impreza skierowana jest zarówno do miłośników słodyczy, jak i do tych, którzy chcą posmakować czegoś nowego i niezwykłego. Festiwal Słodyczy Świata to doskonała okazja, by poznać różnorodność smaków i zapachów kulinarnych z różnych krajów i kontynentów.

Zapraszamy 1 kwietnia, sobota od 12:00 do 20:00 i w niedzielę, 2 kwietnia od 12:00 do 18:00.

Festiwal Słodyczy Świata
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności