W Krakowie odbędzie się Festiwal Roślin. Wstęp darmowy

Festiwal roślin w Krakowie 18-19 marca 2023

Festiwal Roślin w Krakowie – wyjątkowe wydarzenie dla miłośników zielonych dekoracji, odbędzie się w dniach 18-19 marca w Hali Cracovia. To kolejna edycja największego w Polsce targu roślin doniczkowych w atrakcyjnych cenach.

reklama

Organizatorzy przywiozą ogromną ilość roślin prosto z hodowli. Jak na każdym wydarzeniu, zapowiadają piękne, nowe gatunki roślin, rozszerzając już i tak bogaty asortyment o te, których wcześniej nie było. Również dział roślin kolekcjonerskich ma zostać znacząco wzbogacony, a ceny mają być bezkonkurencyjnie niskie.

reklama

Festiwal Roślin to nie tylko rośliny doniczkowe. Na wydarzeniu znajdziemy także bestsellerową książkę o hodowli roślin doniczkowych, torby tekstylne, akcesoria dla pasjonatów i wiele innych produktów związanych z ogrodnictwem. To doskonała okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę o uprawie roślin i zdobyć niezbędne akcesoria do domowego ogrodu.

W trakcie Festiwalu, organizatorzy zaoferują rośliny w cenach zaczynających się już od 5zł.

Na cenówkach drukowane są ceny takiej rośliny w innych sklepach, aby pokazać Wam oszczędności, które zyskujecie kupując na festiwalu. Na miejscu znajdą Państwo małe i duże rośliny, różne wzory doniczek, eko nawozy, środki ochrony roślin, literaturę i akcesoria dla pasjonatów.

Jakość roślin dostarczanych na Festiwal jest wyższa niż w marketach, ponieważ przyjeżdżają one prosto z hodowli. Festiwal Roślin to idealne miejsce dla osób, które chcą wzbogacić swoje wnętrza o zielone dodatki.

Festiwal Roślin w Krakowie to wyjątkowe wydarzenie

Rozmawialiśmy z organizatorem, który podkreślił, że Festiwal Roślin to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich miłośników roślin. – Staramy się przede wszystkim, aby nasze rośliny były dostępne dla wszystkich, a ich ceny były jak najniższe, ponieważ wiemy, że dla wielu osób to nie tylko hobby, ale również styl życia – mówił organizator.

Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny. Płatność gotówką, kartą lub BLIK.

Kiedy jest Festiwal Roślin?

18 marca (sobota) – 8:00-20:00
19 marca (niedziela) – 10:00-18:00

Festiwal roślin w Krakowie 18-19 marca 2023
Fot. Festiwal roślin
Festiwal roślin w Krakowie 18-19 marca 2023
Fot. Festiwal roślin
Festiwal roślin w Krakowie 18-19 marca 2023
Fot. Festiwal roślin
Festiwal roślin w Krakowie 18-19 marca 2023
Fot. Festiwal roślin

To cię może zainteresować:

Będą nowi funkcjonariusze policji. Teraz przed nimi przeszkolenie [ZDJĘCIA]

Kuratorium Oświaty chce, żeby w placówkach pojawił się portret Jana Pawła II

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności