W Galerii Bronowice będzie miało miejsce niezwykłe piłkarskie wydarzenie

Galeria Bronowice

W najbliższą sobotę, 25 marca, w Galerii Bronowice będzie miało miejsce niezwykłe piłkarskie wydarzenie. Zawodnicy Wisły Kraków, klubu z bogatą historią i z tradycjami, pojawią się w centrum handlowym w ramach akcji „Wiślacki Dzień.

reklama

Sobota upłynie w Galerii Bronowice pod znakiem sportowych emocji. Na poziomie 0, pod ringiem, w godz. 9.30-16.00 czynna będzie wyjątkowa wiślacka strefa. Tego dnia, w systemie rotacyjnym (o godz. 10.00, 11.00, 12.00, 13.00 oraz 14.00), pojawią się tu piłkarze Białej Gwiazdy. Z zawodnikami z R22 będzie można porozmawiać, zdobyć autograf, a także zrobić wspólne, pamiątkowe zdjęcie. Ponadto każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił w wirtualnym pojedynku w FIFĘ na konsoli Play Station, a także wziąć udział w konkursach i powalczyć o atrakcyjne nagrody. Nie zabraknie stanowiska malowania twarzy, przygotowanego z myślą o najmłodszych kibicach.

reklama

W ramach akcji „Wiślacki Dzień”, przy specjalnym stanowisku Official Fanshop, będzie można także zaopatrzyć się w wiślackie gadżety i bilety na mecz z Chrobrym Głogów.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności