Ten koncert dziś się nie odbędzie

Ten koncert dziś się nie odbędzie

Nie mamy dobrych informacji dla osób, które planowały wybrać się na dzisiejszy koncert IGO w krakowskim Klubie Studio. Podano nową datę wydarzenia.

reklama

26 marca w krakowskim Klubie Studio miał wystąpić IGO. Niestety z powodu choroby członków zespołu w tym terminie koncert się nie odbędzie. Nowy termin wydarzenia to 11 kwietnia.

reklama

Komunikat Artysty:

„Bardzo chcieliśmy dla Was zagrać w ten weekend, ale już dzisiaj wiemy, że niestety nie będzie to możliwe. Z powodu choroby członków zespołu jesteśmy zmuszeni przesunąć niedzielny koncert w Krakowie. Nowa data wydarzenia to wtorek 11.04. Jest to najbliższy termin jaki udało nam się ustalić – niestety wszystkie terminy weekendowe w najbliższym czasie są już zajęte.

Wszystkie bilety zachowują swoją ważność, jeśli jednak nie będziecie mogli wziąć udziału w koncercie w nowym terminie – skontaktujcie się ze swoją bileterią.

Ze względu na to, że nowa data wypada we wtorek koncert rozpoczniemy punktualnie o 20:00, żebyście spokojnie po koncercie mogli wrócić do swoich domów o jeszcze niezbyt późnej porze.”

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności