Solowy debiut Rubensa i „Piosenki, których nikt nie chciał”. Artysta rusza w wiosenną trasę koncertową!

<strong>Solowy debiut Rubensa i „Piosenki, których nikt nie chciał”. Artysta rusza w wiosenną trasę koncertową!</strong>

Rubens to wszechstronny Artysta, który jest obecny na polskiej scenie od ponad dekady. Niedawno zaskoczył środowisko muzyczne decyzją o solowym debiucie, co spotkało się z ciekawością i sporym uznaniem ze strony fanów oraz krytyków. W ramach marcowej trasy koncertowej odwiedzi Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Łódź, Gdańsk, Toruń i Warszawę.

reklama

Rubens na co dzień jest członkiem zespołu Darii Zawiałow. To producent, wokalista, gitarzysta, songwriter, a także współtwórca wielu polskich hitów, m.in. “Złoto” Mroza. Jego muzyka stanowi zapis męskich uczuć, co słyszymy m.in. w debiutanckim singlu “Wszystko OK?”. Po niemal 10 miesiącach od premiery przeboju, Rubens zaprezentował “Piosenki, których nikt nie chciał”. Debiutancki album złożony z 12 utworów zebrał bardzo przychylne opinie zarówno wśród odbiorców, jak i krytyków. 

reklama

Rubens występował na scenie z Dawidem Podsiadłą, Vito Bambino oraz innymi czołowymi polskimi Artystami. Podczas pandemii, kiedy wstrzymano koncerty, Piotr Rubik (bo tak brzmi jego prawdziwe nazwisko) zaszył się w swoim domowym studio i zaczął tworzyć piosenki na własne konto. Stworzył materiał niebanalny i alternatywny z naleciałościami Arctic Monkeys, Tame Impala czy ukochanego Radiohead.

Rubens – “Wszystko ok?”

Trasa:

10.03 Kraków, Poczta Główna

12.03 Katowice, Królestwo

16.03 Wrocław, Stary Klasztor

17.03 Poznań, Próżność

18.03 Łódź, Monopolis

20.04 Gdańsk, Drizzly Grizzly

21.04 Toruń, Od Nowa

22.04 Warszawa, Praga Centrum

Bilety dostępne w sprzedaży na www.followthestep.com oraz w bileterii Going.

Organizator: Follow The Step

Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności