Rozdajemy bilety na film „Miłość po angielsku” [KONKURS]

Rozdajemy bilety na film „Miłość po angielsku” [KONKURS]

Zapraszamy do pierwszego konkursu w tym tygodniu. Dla naszych czytelników mamy szesnaście pojedynczych zaproszeń na film „Miłość po angielsku”.

reklama

Znakomity polski aktor, laureat wielu nagród telewizyjnych i filmowych – Piotr Adamczyk zabierze nas w podróż do Londynu – jako odtwórca głównej roli w nowym romansie brytyjskiej produkcji. Już od 24 marca w polskich kinach możemy zobaczyć „Miłość po angielsku” –  to wyjątkowo wciągająca, rozgrzewająca serce historia miłosna z dozą komedii, dramatu oraz licznymi zwrotami akcji.

reklama

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy szybki konkurs. Mamy dla was szesnaście pojedynczych zaproszeń na ten film. Dzięki nam „Miłość po angielsku” będziecie mogli zobaczyć za darmo w dwóch krakowskich kinach: CINEMA CITY Bonarka lub CINEMA CITY ZAKOPIANKA. Zaproszenia można zrealizować do 31 marca!

Jeżeli chcecie wygrać jedno z szesnastu pojedynczych zaproszeń, to wystarczy napisać do nas jak najszybciej maila na adres konkurs@cowkrakowie.pl. W tytule wpiszcie „Miłość po angielsku” (UWAGA! Maile z innym tytułem nie będą brane pod uwagę)

Nagrodzimy 16 osób, które jako pierwsze wyślą do nas poprawne zgłoszenie. (Wysłać można tylko jednego maila)

Na zgłoszenia czekamy do dziś, 27 marca, do godziny 21:00. Zwycięzców powiadomimy o wygranej najpóźniej do 28 marca do godziny 10:00. Zaproszenia zostaną przesłane w formacie PDF.

Powodzenia!

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności