Redukcja tkanki tłuszczowej – jakie zabiegi warto wziąć pod uwagę?

Artykuł sponsorowany

Kolejny miesiąc stosowania diety i ćwiczeń fizycznych nie przynosi widocznej poprawy w wyglądzie sylwetki? Mimo stosowania się do porad dietetyka i trenera personalnego wciąż nie chudniesz? To, wbrew pozorom, bardzo częsty problem.

Wszystko z tobą w porządku! Najwyraźniej jednak twój organizm potrzebuje dodatkowego wsparcia w zwalczaniu tkanki tłuszczowej. Nie musisz decydować się na drastyczne i inwazyjne kroki! Bezpieczna i nieinwazyjna kriolipoliza może pomóc ci wymodelować perfekcyjnie ciało.

Kriolipoliza, czyli zbawienny wpływ zimna

Kriolipoliza jest zabiegiem, który nazywa się potocznie zamrażaniem komórek tłuszczowych. Polega na oddziaływaniu zimna na zgromadzoną podskórnie tkankę tłuszczową, w efekcie czego rozpada się ona na mniejsze części, które mogą zostać usunięte przez organizm. 

Wykonując zabieg, możesz spodziewać się efektów nie mniej spektakularnych jak podczas inwazyjnej liposukcji. Tkanka tłuszczowa straci na grubości nawet kilka centymetrów – zwykle 25-45% grubości ulega rozpadowi.

Miej jednak na uwadze, że efekty nie pojawią się natychmiast. Pierwsze zmiany zauważysz po 14 dniach, jednak na wyraźną poprawę wyglądu sylwetki przyjdzie ci poczekać nawet 6 tygodni. Uwierz nam – warto być cierpliwym.

Możesz wykonać kriolipolizę w Krakowie. Czego się spodziewać po zabiegu trwającym zaledwie trzy kwadranse? Partia ciała poddawana pielęgnacji pokryta zostaje żelem. Następnie przyłożona zostaje do skóry głowica, która delikatnie zasysa fały skórne, aby je schłodzić. To sprawiać może początkowo dyskomfort, ale nie jest bolesne. Właśnie dlatego zabieg ten jest tak popularny!

Dlaczego warto wykonać kriolipolizę?

Nie ma wątpliwości, że kriolipoliza jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów wykonywanych obecnie w salonach urody. Nie jest to jednak przejściowa moda, jak to miało miejsce m.in. przed dekadą w przypadku liposukcji ultradźwiękowej. Kriolipoliza jest zabiegiem, który przynosi spektakularne rezultaty i to bez konieczności stosowania skalpela!

Zastosowanie aparatu do chłodzenia tkanki tłuszczowej ma ściśle ukierunkowane działanie – niszczy wyłącznie komórki tłuszczowe, pozostawiając nienaruszoną skórę, nerwy i mięśnie. 

Kriolipoliza pozwala na zmniejszenie obwodu na newralgicznych partiach ciała. Mowa tu o brzuchu, boczkach, udach, pośladkach i tzw. bryczesach, na których tkanka tłuszczowa rozrasta się szczególnie szybko i jest wyraźnie widoczna. Jeśli nie jesteś w pełni zadowolona ze swojej sylwetki – teraz nie musisz decydować się na inwazyjne zabiegi. Z kriolipolizą zyskasz to samo i to bez konieczności nacinania czy nakłuwania tkanek.

Usuwanie tkanki tłuszczowej tą metodą jest w pełni bezpieczne. Nie musisz się tez obawiać, że chłód będzie nie do zniesienia i spowoduje odmrożenia. Nic bardziej mylnego! Temperatura, jakiej poddawana jest skóra i podskórna tkanka tłuszczowa wynosi około 2 st. Celsjusza. Dzięki temu zabieg nie wywołuje bólu, ani nawet nieprzyjemnego dyskomfortu.

Jeśli dotąd diety i ćwiczenia nie przyniosły efektów – kriolipoliza pomoże ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Wystarczy od trzech do pięciu zabiegów na wybraną partię ciała, aby na dobre pozbyć się problemu.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności