Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości tego mężczyzny. Rozpoznajesz go? [VIDEO]

Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości tego mężczyzny. Rozpoznajesz go? [VIDEO]

Krakowscy policjanci poszukują mężczyzny, który uszkodził opony w samochodach zaparkowanych na terenie dzielnicy Krowodrza.

reklama

Policjanci zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji sprawcy uszkodzeń opon oraz zgłaszanie się świadków tego zdarzenia.

reklama

W lutym oraz marcu 2023 roku, w Krakowie na ulicy Balickiej, Świerkowej, Godlewskiego, Cisowej, Korbutowej, Gradowej, Podłącze, Rydla, Wallek-Walewskiego, Złoty Róg, Czepca, Bronowickiej oraz Cichej, nieznany sprawca przebił opony w kilkudziesięciu pojazdach. Policjanci dysponują wizerunkiem sprawcy tego przestępstwa, zarejestrowanym przez kamery monitoringu. Dotychczasowe czynności nie przyczyniły się jednak do ustalenia jego personaliów. Dlatego policjanci prowadzący sprawę zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości osoby widocznej na nagraniu, które publikujemy oraz zgłaszanie się osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia.

Informacje w tej sprawie prosimy kierować do Komisariatu Policji IV w Krakowie pod nr tel. 47-83-52-913, nr tel. 47-83-51-203 lub mailowo na adres e-mail: kp4@krakow.policja.gov.pl

Nagrania:

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności