Piotr Adamczyk w nowym romansie brytyjskiej produkcji – „Miłość po angielsku” już w polskich kinach!

Materiały prasowe
Piotr Adamczyk w nowym romansie brytyjskiej produkcji – „Miłość po angielsku” już w polskich kinach!

Znakomity polski aktor, laureat wielu nagród telewizyjnych i filmowych – Piotr Adamczyk zabierze nas w podróż do Londynu – jako odtwórca głównej roli w nowym romansie brytyjskiej produkcji. Już od 24 marca w polskich kinach zobaczymy „Miłość po angielsku” –  to wyjątkowo wciągająca, rozgrzewająca serce historia miłosna z dozą komedii, dramatu oraz licznymi zwrotami akcji.

Cały film zrealizowano w Londynie. Opowiada historię dwójki ludzi Emily (Natalia Tena) oraz zabawnie uroczego 42 – letniego Polaka Stefana (Piotr Adamczyk) mieszkającego i pracującego od lat w angielskim pubie. Para zakochała się w sobie 15 lat wcześniej jednak nie od razu pisany był im przysłowiowy „happy ending”. Po latach, zaskakującym zrządzeniem losu, bogatsi o bagaż życiowych doświadczeń, spotykają się na londyńskim lotnisku. Ich uczucia budzą się powoli, na nowo, jak z głębokiego snu.

W filmie reżyser Ben Hecking również wplata historie najbliższych Stefanowi i Emily osób, ich tematem również jest miłość. Wątki te poznajemy jedynie we fragmentach, mogąc swobodnie dopisać sobie w wyobraźni resztę opowieści. Historie toczą się lekko i przyjemnie, wzbogacone zabawnymi dialogami oraz znakomitą grą aktorską. Symultanicznie widzimy losy ich przyjaciół. W tej historii każda z postaci ma swoje miejsce: Whale (Nathaniel Parker), Claire (Deborah Findlay) Kate (Moyo Aande) czy Kaleb (Waj Ali).
Film wart jest zobaczenia, fabuła gładko się toczy. Cała historia jest urocza, zabawna i lekka.


„MIŁOŚĆ PO ANGIELSKU”
Reżyseria: Ben Hecking
Gatunek: fabularny, romans
Produkcja: Wielka Brytania, 2022
Czas trwania: 90 min
Premiera (Polska): 24.03.2023
W rolach głównych: Piotr Adamczyk odnoszący znaczące sukcesy w Hollywood – („Listy do M. 5″, „Hawkeye”, „For All Mankind”, „Night Sky”) w roli Stefana oraz Natalia Tena ( „John Wick 4”, „Harry Potter i Zakon Feniksa”, „Game of Thrones”, „Black Mirror”) grająca Emily!

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności