Ogromne zainteresowanie koncertem. Wydarzenie zostało przeniesione do TAURON Areny Kraków

Ogromne zainteresowanie koncertem. Wydarzenie zostało przeniesione do TAURON Areny Kraków

Firma Live Nation Polska poinformowała, że ze względu na bardzo duże zainteresowanie, koncert TV GIRL odbędzie się w TAURON Arenie Kraków. Pierwotnie wydarzenie miało odbyć się w Klubie Studio.

reklama

TV Girl to z pozoru słoneczna mieszanka francuskiego popu z lat 60-dziesiątych z muzyką soul prosto z południowej Kalifornii. Jednak pod tą lśniącą powłoką kryje się mroczne serce, bijące ostrym dowcipem i cyniczną alienacją, a muzyka jest przez to tym bardziej pociągająca. Zespół został założony w 2010 roku, a w jego skład wchodzą Brad Petering, Jason Wyman i Wyatt Harmon.

reklama

W 2014 roku grupa TV Girl zaprezentowała swój debiutancki album “French Exit”, który zdobył uznanie krytyków. Album jest wierny urokowi TV Girl z mnóstwem elektronicznych sampli przesiąkniętych gitarowymi dzwiękami, wijącymi się organami i eterycznymi wokalami.

Teraz, gdy minęło kilka lat po premierze “French Exit” stał się kultowym ulubieńcem nastolatków i dorosłych. Aby uczcić tę okazję, zespół po raz pierwszy zagra French Exit w całości i w pełnym składzie.

Koncert odbędzie się 14 sierpnia. Bilety dostępne są na stronie livenation.pl

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności