Ogromne zainteresowanie koncertem. Wydarzenie zostało przeniesione do TAURON Areny Kraków

Firma Live Nation Polska poinformowała, że ze względu na bardzo duże zainteresowanie, koncert TV GIRL odbędzie się w TAURON Arenie Kraków. Pierwotnie wydarzenie miało odbyć się w Klubie Studio.

reklama

TV Girl to z pozoru słoneczna mieszanka francuskiego popu z lat 60-dziesiątych z muzyką soul prosto z południowej Kalifornii. Jednak pod tą lśniącą powłoką kryje się mroczne serce, bijące ostrym dowcipem i cyniczną alienacją, a muzyka jest przez to tym bardziej pociągająca. Zespół został założony w 2010 roku, a w jego skład wchodzą Brad Petering, Jason Wyman i Wyatt Harmon.

reklama

W 2014 roku grupa TV Girl zaprezentowała swój debiutancki album “French Exit”, który zdobył uznanie krytyków. Album jest wierny urokowi TV Girl z mnóstwem elektronicznych sampli przesiąkniętych gitarowymi dzwiękami, wijącymi się organami i eterycznymi wokalami.

Teraz, gdy minęło kilka lat po premierze “French Exit” stał się kultowym ulubieńcem nastolatków i dorosłych. Aby uczcić tę okazję, zespół po raz pierwszy zagra French Exit w całości i w pełnym składzie.

Koncert odbędzie się 14 sierpnia. Bilety dostępne są na stronie livenation.pl

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności