Ogłoszono nowy koncert w TAURON Arenie Kraków. Amerykański zespół wystąpi 7 czerwca

Ogłoszono nowy koncert w TAURON Arenie Kraków. Amerykański zespół wystąpi 7 czerwca

Dziś ogłoszono kolejny koncert, który odbędzie się w TAURON Arenie Kraków. Już 7 czerwca wystąpi w Krakowie amerykański zespół Incubus.

reklama

Takie numery jak “Drive” czy “Are You In?” po dziś dzień pozostają jednymi z największych hitów przełomu lat 90. i dwutysięcznych. Incubus trzyma formę, a nawet ma się świetnie, a ich największe hity wybrzmiewają na halach i arenach. Przekonacie się o tym na żywo już 7 czerwca w krakowskiej TAURON Arenie, gdy pojawią się u nas z najnowszym albumem “8”.

reklama

INCUBUS (USA) alternative rock: 

Incubus co prawda tworzyli w estetyce czerpiącej z alternatywnego rocka, metalu, często korzystali także z rozbujanej rytmiki funku, ale ich twórczość nie trafiała do prostych szufladek. Weszli do mainstreamu, przekonując do siebie ludzi z zupełnie odmiennych światów. Kreowali idealny muzyczny dialog prowadzony przez emocje, dynamikę oraz przebojowość. Kapela cały czas radzi sobie bardzo dobrze, co potwierdzają najświeższe koncerty czy ostatni studyjny album “8” sprzed sześciu lat. Wiele grup o podobnej podbudowie stylistycznej i z podobną metryką przepadło.


BILETY NA KONCERT:
Przedsprzedaż rozpocznie się już 24 marca o 10:00 na: SKLEP KNOCK OUT
*5 zł, które doliczane będzie do każdego biletu zostanie przekazane fundacji „Make Yourself Foundation”

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności