Odwiedź największy plac zabaw w Krakowie. Już w kwietniu!

Odwiedź największy plac zabaw w Krakowie. Już w kwietniu!

Warsztaty filmowe, wiosenne witraże, ilustracje pełne emocji i skręcanie balonów, a na koniec seans filmu „Sing” – wiosenna odsłona uwielbianego przez dzieci Dzień dobry ICE Kraków odbędzie się w sobotę 15 kwietnia między godziną 10.00 a 14.00. Wstęp na wydarzenie jest wolny, jedynie na projekcję filmu obowiązują wejściówki. Organizatorem wydarzenia są Miasto Kraków, KBF i Kraków5020.

reklama

Cykliczne rodzinne spotkania w Centrum Kongresowym ICE Kraków pozwalają najmłodszym skorzystać z szeregu przeznaczonych dla nich atrakcji i poznać zakamarki ogromnego budynku, w którym zazwyczaj nie mają okazji spędzić czasu. Przestronne korytarze, imponujące schody i… doskonała zabawa – Dzień dobry ICE Kraków to wspaniała okazja, by zacząć sobotę z ciekawymi aktywnościami, a później skorzystać z popołudniowego spaceru z widokiem na Wawel.

reklama

Na kwietniową edycję imprezy organizatorzy zaprosili wielu partnerów, którzy umilą sobotnie wydarzenie. Dzieci będą miały okazję dowiedzieć się, jak niezwykłą moc mają bajki i jak radzić sobie w nietypowych sytuacjach, usłyszą, jak można uczyć się języków poprzez zabawę i jak połączyć hobby z nauką. Dla wielbicieli sztuki Polskie Wydawnictwo Muzyczne przygotuje warsztaty muzyczne. Najmłodsi będą mogli również wziąć udział w zajęciach z zakresu filmu, tańca i literatury. Na przyszłych adeptów lotnictwa czekać będą zajęcia z edukacji lotniczej. W programie takiego wydarzenia nie może oczywiście zabraknąć aktywności fizycznej, dlatego dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach gimnastycznych, a kiedy zapragną odpoczynku, nauczą się, jak wykonywać wiosenne witraże. 

Przez cały dzień na dzieci będzie czekało stanowisko do malowania twarzy i skręcania balonów oraz plac zabaw z ogromnymi puzzlami i torami przeszkód zorganizowany przez Kids in Kraków.

O godzinie 13.00 rozpocznie się projekcja filmu „Sing”. To urocza historia o misiu koala, który dla uratowania upadającego teatru organizuje konkurs, by znaleźć wokalistę z najpiękniejszym głosem na świecie. Film w polskiej wersji językowej przeznaczony jest dla dzieci w każdym wieku.

Wydarzenie jest darmowe, wstęp wolny.

Wejściówki obowiązują wyłącznie na seans filmowy – będą dostępne do pobrania od godz. 12.00, 10 kwietnia 2023 r. na platformie KBF: BILETY i w aplikacji KBF: PLUS.

Wydarzenie rozpoczyna się o 10.00 i potrwa do godziny 14.00.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności