Na krakowskich Malediwach otwarto kawiarnię [KONKURS]

Mieszkańcy Krakowa mogą już skosztować przyszłości w nowej kawiarni, która została otwarta w Parku Lotników. W menu można znaleźć bardzo smaczne pozycje.

Kawiarnia Malediva Cafe Bar znajduje się w sąsiedztwie stawów w Parku Lotników Polskich. Jak tylko w mieście się zazieleni i ociepli – to możemy poczuć się jak na Malediwach pijąc pyszną kawę.

Obecnie lokal otwarty jest codziennie od 9:30 do 19:30, ale już w najbliższym czasie godziny otwarcia zostaną wydłużone. A w menu są takie przysmaki jak m.in. ptysie, eklerki, tiramisu.

Warto zaznaczyć, że w kawiarni pieski również są mile widziane!

KONKURS!

Aktualizacja. Konkurs został zakończony.

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy szybki konkurs. Mamy dla was trzy zaproszenia do Malediva Cafe Bar na pyszne ciastko i dowolną kawę. Jeżeli macie ochotę wpaść w najbliższy weekend do tej kawiarni, to zapraszamy do udziału w konkursie.

Nagrodzimy zaproszeniami (kawa + ciacho) trzy pierwsze osoby, które odpowiedzą na poniższe pytanie. Uwaga zaproszenia można odebrać tylko w ten weekend: 18-19 marca.

  • Czy kawiarnia Malediva Cafe Bar jest na Facebooku?

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: konkurs@cowkrakowie.pl – w tytule wpiszcie „KAWIARNIA” .

UWAGA! Brane pod uwagę będą tylko poprawne zgłoszenia! Nagrodzimy trzy pierwsze maile. Zwycięzców poinformujemy o wygranej najpóźniej w piątek do godziny 20:00.

Powodzenia.

Zobaczcie zdjęcia nowej kawiarni:

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności