Do Krakowa przyjedzie cyrk Safari. Zapowiada się świetne show dla całej rodziny

Do Krakowa przyjedzie cyrk Safari. Zapowiada się świetne show dla całej rodziny

Już w ten weekend, 25-26 marca do Krakowa przyjedzie cyrk Safari! Swój namiot cyrkowcy rozłożą w Płaszowie.

reklama

Cyrk Safari zawita do naszego miasta! Szykujcie się na niesamowite cyrkowe wrażenia. Już 25 i 26 marca cyrk rozłoży się na stadionie Płaszowianka – Ul.Stróża Rybna 19.

reklama

Spektakle odbędą się w sobotę w godzinach 14.00 i 16.30 oraz w niedzielę w godzinach 13.00 i 15.30. Zapraszamy całe rodziny.

Przyjeżdżamy do Was z najnowszym i wyjątkowym programem sezonu 2023, w którym celebrujemy wielki jubileusz tradycji naszego cyrku. W widowisku pt.,,30 lat z Wami!” znajdą się ulubieńcy naszej publiczności w odświeżonych cyrkowych produkcjach jak i kompletnie nowe numery, których jeszcze u nas nie widzieliście! Pod cyrkowym szapitem zobaczycie akrobacje na szarfach i linie pionowej, nasi brawurowi kaskaderzy zaprezentują zabawną groteskę akrobatyczną i szalone skoki na batucie (trampolinie), w unikatowych rytmach zobaczycie taniec z obręczami hula-hop i niebezpieczne fire show, goście specjalni w naszym widowisku to grupa folk-akrobatyczna z gorącej Kenii w ogromnie energicznych numerach, nie mogłoby zabraknąć komika- o dobry humor zadba Clown Mr.Kuba, a specjalnie dla dzieci pojawią się postacie znane z bajek!

Serdecznie zapraszamy i czekamy na nasze wspólne spotkanie.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności