Będziecie śmiać się do łez! Zapraszamy na spektakl komediowy „LA BOMBE”

artykuł partnera

Wielkimi krokami zbliża się świetny komediowy spektakl! Już w kwietniu krakowscy widzowie będą mogli zobaczyć „LA BOMBE” – Prawdziwe bombową komedię, która rozbawi was do łez.

„LA BOMBE”, to gorący spektakl w gwiazdorskiej obsadzie, który będziecie mogli zobaczyć już 24 kwietnia w Teatrze Bagatela. Wydarzenie odbędzie się o godzinie 17:00 i 20:15.

O spektaklu

Caroline i Stéphane, małżeństwo od dwunastu lat, trójka dzieci, wyjeżdżają na Korsykę do swojego wakacyjnego domu … zdeterminowani zakochać się w sobie ponownie po urodzeniu najmłodszego dziecka. TO NIE BĘDZIE ŁATWE!!!

CAROLINE jest w środku „poporodowej” depresji, staje się zniesmaczona sobą, odczuwa niechęć do otoczenia i rozwija irracjonalną zazdrość.

ALBAN przyjaciel rodziny, zawzięty biegacz, którego właśnie porzuciła żona, krystalizuje wszystkie obawy Caroline.

STÉPHANE sfrustrowany psycholog, rozumie powagę sytuacji, wyprzedza sprawy i z troski o żonę zatrudnia opiekunkę na czas wakacji.

SAM opiekunka zwerbowana ze względu na swoją motywację i fakt bycia dwujęzyczną przyjeżdża z Londynu do Bastii z całym bagażem… 1,80 m, obwód w pasie 60 cm, miseczka D, włosy spływające na plecy, seksowny akcent i skrywany sekret. Atmosfera robi się gorąca, STÉPHANE i ALBAN się gotują, a CAROLINE się przegrzewa… krótko mówiąc, to „BOMBA” w każdym tego słowa znaczeniu!

Obsada wymiennie:

Caroline: Anna Czartoryska – Niemczycka/ Katarzyna Glinka/ Sylwia Juszczak-Krawczyk
Sam: Karolina Sawka/ Maria Wieczorek
Stephane: Sambor Czarnota/ Radosław Pazura/ Mikołaj Krawczyk
Alban: Wojciech Błach/ Michał Rolnicki

 Reżyseria: Sambor Czarnota
Producent:
 IDEA ART Hubert Ziętala
Autor:
 Carole Greep
Tłumaczenie:
 Beata Geppert
Scenografia:
 Witold Stefaniak
Kostiumy:
 Aneta Suskiewicz

Nie czekaj! Już dziś kup bilety TUTAJ.

Zwiastun:

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności