Zatrzymano groźnego przestępcę!

Zatrzymano groźnego przestępcę!

Zatrzymano groźnego przestępcę! W przeszłości był karany m.in. za zabójstwo oraz liczne zgwałcenia i przestępstwa na tle seksualnym.

reklama

Zatrzymany mężczyzna, to 34-letni Damian T. tzw. „bestia”, wobec którego toczy się postępowanie o zgwałcenie. W przeszłości był on karany m.in. za zabójstwo oraz liczne zgwałcenia i przestępstwa na tle seksualnym. Poszukiwany od lat ukrywał się poza granicami naszego kraju.

reklama

29 stycznia 2023 roku norweska Policja podjęła działania wobec mężczyzny, który w jednej z restauracji sieci fast-food na terenie Norwegii prezentował dzieciom zdjęcia pornograficzne. Okazał się nim poszukiwany przez polski wymiar sprawiedliwości 34-letni Damian T. Po zatrzymaniu mężczyzny zapadła decyzja o natychmiastowym wydaleniu go z Norwegii. Służby norweskie o całym zdarzeniu poinformowały polską Policję. Na tej podstawie polscy policjanci podjęli działania.

2 lutego 2023 roku zatrzymano mężczyznę na lotnisku, bezpośrednio po wyjściu z samolotu. Zatrzymany został następnie przetransportowany do aresztu śledczego, gdzie oczekuje na wyrok w sprawie.

Zobacz również:

Ma spędzić 6 dni za kratkami. Za mężczyzną wydano list gończy

Rozbito zorganizowaną grupę przestępczą. Kierowała nią Polka i Rosjanin

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności