Walentynkowy tramwaj wyjedzie na ulice Krakowa [TRASA]

Walentynkowy tramwaj

Już 14 lutego na ulice miasta wyjedzie specjalny walentynkowy tramwaj. Wyjątkową atmosferę w tramwaju będzie tworzyć nie tylko muzyka.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne przygotowało wyjątkową atrakcję dla zakochanych w każdym wieku. W najbliższy wtorek, 14 lutego na ulice Krakowa wyjedzie walentynkowy tramwaj, w którym zakochani będą mogli wspólnie zaśpiewać znane romantyczne piosenki, posłuchać utworów, m.in. z repertuaru Kabaretu Starszych Panów, a także zadeklamować swoim ukochanym fragmenty utworów poświęconych miłości. Wyjątkową atmosferę w tramwaju będzie tworzyć nie tylko muzyka, ale także odpowiedni wystrój, wnętrze zostanie ozdobione m.in. czerwonymi balonikami ułożonymi w kształcie serca. Nie zabraknie także drobnych upominków, które otrzymają zakochani pasażerowie.

TRASA:

Tramwaj zacznie kursować o 15.00 (o tej godzinie zaplanowano wyjazd z zajezdni tramwajowej Podgórze) i pojedzie przez rondo Matecznego, ul. Krakowską, Stradomską i św. Gertrudy do centrum miasta. Będzie kursował wokół I Obwodnicy (ul. Dominikańska, pl. Wszystkich Świętych, ul. Franciszkańska, Straszewskiego, Podwale, Dunajewskiego, Basztowa, Westerplatte) do ok. 18.00. Tramwaj dla zakochanych będzie się zatrzymywał na każdym przystanku.

Przejazd jest bezpłatny.

  • Tramwaj w Krakowie

    Przejazd tym tramwajem będzie bezpłatny

    reklama Na krakowskie ulice wyjedzie specjalny tramwaj. Przejazd nim będzie bezpłatny! Już…
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności