Ta restauracja Burger King w Krakowie przygotowała świetną akcję!

Materiały prasowe
Ta restauracja Burger King w Krakowie przygotowała świetną akcję!

Zmęczonym i głodnym, którzy przypomnieli sobie o walentynkowym obyczaju wręczenia bukietów ukochanej osobie, Burger King oferuje wsparcie.

reklama

Osoby czekające w niezwykle długiej kolejce po kwiaty, mogą odetchnąć i delektować się darmowym Whopperem w menu “Na poczekaniu”, podczas gdy w staniu wyręczy ich burgerowy asystent.

reklama

Burger King zadbał, by bukietów nie wręczyli głodni romantycy. W wybranych kwiaciarniach w pobliżu restauracji kolejkowicze 14 lutego mogą spotkać pomocnika. Opadającym z sił, zastępstwo w kolejce gwarantuje Burger King, który w tym czasie zaprasza na darmowe (przed randkowe) menu. Po skończonym posiłku oczekujący na kwiaty będzie mógł spokojnie wrócić do spełnienia swej walentynkowej misji.

Aktywacja ma miejsce w kwiaciarni przy restauracji Burger King Szewska przy ul. Szewskiej 7 w Krakowie.  Już w Walentynki znajdzie się tam dokładna instrukcja oraz specjalna strefa dedykowana głodnym romantykom.

“Burger King jak super bohater pojawia się tam, gdzie może okazać się pomocny, w miejscach, w których warto wesprzeć innych. Czasami jest to konkurencja, czasami służby mundurowe, innym razem – jak obecnie, szalenie głodni walentynkowi kolejkowicze. Zamiast mnożyć akcje, solidaryzujemy się z potrzebującymi, niosąc im autentyczny smak grillowanej na ogniu wołowiny i świeżych warzyw!” – komentuje Magdalena Mamczur, Burger King Marketing Director.

Menu “Na poczekaniu” składać się będzie z: regularnego burgera Whopper, średniego napoju oraz średnich frytek.

Działania marki będą trwać w godzinach 11-15 wyłącznie 14.02. Za aktywację odpowiada agencja 180heartbeats Jung v Matt. 

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności