Przejazd tym tramwajem będzie bezpłatny

Przejazd tym tramwajem będzie bezpłatny

Na krakowskie ulice wyjedzie specjalny tramwaj. Przejazd nim będzie bezpłatny!

reklama

Już 14 lutego na ulice miasta wyjedzie specjalny walentynkowy tramwaj. Wyjątkową atmosferę w tramwaju będzie tworzyć nie tylko muzyka.

reklama

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne przygotowało wyjątkową atrakcję dla zakochanych w każdym wieku. W najbliższy wtorek, 14 lutego na ulice Krakowa wyjedzie walentynkowy tramwaj, w którym zakochani będą mogli wspólnie zaśpiewać znane romantyczne piosenki, posłuchać utworów, m.in. z repertuaru Kabaretu Starszych Panów, a także zadeklamować swoim ukochanym fragmenty utworów poświęconych miłości. Wyjątkową atmosferę w tramwaju będzie tworzyć nie tylko muzyka, ale także odpowiedni wystrój, wnętrze zostanie ozdobione m.in. czerwonymi balonikami ułożonymi w kształcie serca. Nie zabraknie także drobnych upominków, które otrzymają zakochani pasażerowie.

TRASA:

Tramwaj zacznie kursować o 15.00 (o tej godzinie zaplanowano wyjazd z zajezdni tramwajowej Podgórze) i pojedzie przez rondo Matecznego, ul. Krakowską, Stradomską i św. Gertrudy do centrum miasta. Będzie kursował wokół I Obwodnicy (ul. Dominikańska, pl. Wszystkich Świętych, ul. Franciszkańska, Straszewskiego, Podwale, Dunajewskiego, Basztowa, Westerplatte) do ok. 18.00. Tramwaj dla zakochanych będzie się zatrzymywał na każdym przystanku.

Przejazd jest bezpłatny.

Zobacz więcej informacji z Krakowa:

10-lecie LemON na BIS UNPLUGGED. Zapraszamy na koncert

Mogą trafić do więzienia nawet na 5 lat. Zatrzymano dwie osoby

reklama
  • Walentynkowy tramwaj

    Walentynkowy tramwaj wyjedzie na ulice Krakowa [TRASA]

    Już 14 lutego na ulice miasta wyjedzie specjalny walentynkowy tramwaj. Wyjątkową atmosferę…
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności