Polska Noc Kabaretowa 2023. Najlepsze kabarety wystąpią w Krakowie

artykuł partnera
Polska Noc Kabaretowa 2023. Najlepsze kabarety wystąpią w Krakowie

W Krakowie zapowiada się kolejne świetne wydarzenie! Już w marcu do naszego miasta zawitają najlepsze kabarety. W TAURON Arenie Kraków odbędzie się Polska Noc Kabaretowa 2023.

reklama

Myślisz, że o rozrywce wiesz wszystko? Polska Noc Kabaretowa zabierze Cię w zupełnie nowy wymiar zabawy. Swoje siły połączyły najwybitniejsze kabaretowe zespoły i stworzyły widowisko doskonałe. Kabaret Ani Mru Mru – po raz pierwszy w Polska Noc Kabaretowa, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Paranienormalni, Kabaret K2, Szymon Łątkowski, Kabaret Smile poprowadzeni przez niezrównanego Bartosza Klauzinskiego. Na jednej scenie największe gwiazdy kabaretowego Hollywood w premierowej odsłonie najlepszego humoru!

reklama

Nie będzie tematów tabu. Nieskrępowana swoboda artystów zaowocuje tematami ostrymi i kontrowersyjnymi. A wszystko w atmosferze wzajemnego szacunku i pełnej kultury.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
• Wydarzenie trwa około 3,5h (w tym 15min przerwa)
• Prosimy o sprawdzenie, czy maja Państwo poprawnie wydrukowane bilety.
• Bramki otwierane są punktualnie na godzinę przed startem imprezy.
• Na wydarzenie można zabrać wyłącznie seryjnie zakręconą (0,5l) wodę w plastikowej butelce. Podczas wydarzenia udostępniane są punkty gastronomiczne.

Dodatkowe informacje o wydarzeniu i biletach:  https://kabaretowebilety.pl

Polska noc Kabaretowa
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności