Podaruj swoim rzeczom drugie życie. W Krakowie odbędzie się Wymiana Sąsiedzka

Podaruj swoim rzeczom drugie życie. W Krakowie odbędzie się Wymiana Sąsiedzka

W szafie zalegają nienoszone ubrania, zabawki dzieci trafiły do pudeł na strychu, a przeczytane książki pokrył kurz? Warto w takiej sytuacji pomyśleć o podarowaniu swoim rzeczom drugiego życia. Idealną ku temu okazją będzie Wymiana Sąsiedzka w Galerii Bronowice, która odbędzie się w dniach 24-25 lutego.

reklama

Podczas akcji Wymiana Sąsiedzka nowych właścicieli znajdą ubrania, książki, zabawki i rośliny doniczkowe. Aby dołączyć do wydarzenia i wejść do strefy eventowej wystarczy przynieść do Galerii Bronowice nieużywane rzeczy, które zalegają nam w domu. Za każdą przyniesioną rzecz otrzymamy żeton uprawniający do wymiany na inną, znajdującą się w przestrzeni stoisk. Pamiętajmy, żeby przyniesione rzeczy były czyste, niezniszczone – takie, które sami chętnie zabralibyśmy do domu. Ubrania oraz zabawki z Wymiany Sąsiedzkiej przekazane zostaną do Charity Shopu w Krakowie.

reklama

Jeśli nie mamy nic na wymianę – nic straconego! Możemy wejść do strefy wymiany przynosząc karmę, koce i zabawki dla podopiecznych Krakowskiego Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami. Ponadto na miejscu będzie można zostawić niepotrzebne ubrania, a organizatorzy przekażą je Fundacji UBRANIA DO ODDANIA, która przekaże 1 zł za zebrany 1 kg rzeczy na wybraną zbiórkę.   

Całość uzupełni konkurs na Facebooku. Jego mechanizm jest bardzo prosty. Wystarczy wymyślić chwytliwe hasło zachęcające znajomych do wzięcia udziału w Wymianie Sąsiedzkiej i umieścić je w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku centrum handlowego. Do zdobycia będą karty podarunkowe o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach i punktach usługowych Galerii Bronowice.

Harmonogram wydarzenia:

24 lutego, 15.00-20.00

25 lutego, 12.00-20.00

Punkt wymiany pojawi się na poziomie 0 (nieopodal perfumerii Douglas). Więcej szczegółów na: www.galeriabronowice.pl

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności