Patrycja Markowska wystąpi w Krakowie

Patrycja Markowska w Krakowie

Patrycja Markowska wyrusza w trasę „Wilczy Pęd”, w ramach której odbędą się koncerty elektryczne i akustyczne. W Krakowie czeka was dawka potężnej energii na koncercie elektrycznym.

reklama

Patrycja Markowska – hippiska, artystka, jeden z najbardziej charakterystycznych głosów polskiej sceny muzycznej. Barwa głosu, magnetyzująca osobowość i umiłowanie wolności od lat spotykają się z ogromną sympatią fanów, sprawiając, że kolejne utwory Patrycji królują na listach przebojów. Muzyka i życie zgodne
z hasłem Peace& Love towarzyszą jej od zawsze.

reklama

Uwielbia koncertować.  Od lat skupia się na tym, by swojej widowni co raz prezentować nową muzykę. Wydała  9 studyjnych albumów, 2 koncertowe oraz 50 singli, z których wiele na długi czas podbiło szczyty list przebojów.

Kochając twórczą pracę – bardzo chętnie gra z innymi artystami. Występowała z takimi twórcami, jak Tanita Tikaram, Leszek Możdżer, Artur Gadowski, Ray Wilson czy najważniejszy artysta w jej życiu – Grzegorz Markowski. 

Występuje z zespołem w składzie: Maciej Mąka (gitara, śpiew), Krzysztof Siewruk (gitara, śpiew), Marcin Koczot (śpiew, instrumenty klawiszowe i perkusyjne), Adrian Szczotka (gitara basowa) oraz Radosław Owczarz (perkusja). 

Patrycja ma na swoim koncie liczne nagrody muzyczne, w tym Eska Music Awards dla Artystki Roku (2008) i Złoty Dziób Radia Wawa za Przebój Roku „Świat się pomylił” (2007 rok), Platynowa płyta (2010) dla albumu „Patrycja Markowska”, „Złota płyta” (2013) dla najbardziej rockowego w jej dorobku krążka, tj. „Alter Ego”.  Jest laureatką I miejsca podczas KFPP w Opolu w kategorii Konkurs Premier i wielu innych nagród, w tym nagrody dla „najlepszej wokalistki 2018” w plebiscycie „Płyty Rocku Antyradia 2018”. 

Kraków, Klub Studio – ul. Budryka 4 01.04.2023 
Otwarcie bram: 18:30
Start koncertu: 20:00 

Bilety:
Stojące: 
70 zł – ulgowe dla studentów i doktorantów, tylko na TicketClub
80 zł – przedsprzedaż, na TicketClub i eBilet 
100 zł – w dniu koncertu  
 Balkon: 
100 zł – przedsprzedaż
120 zł – w dniu koncertu

https://ticketclub.pl/koncerty/patrycja-markowska-klub-studio-krakow-2151/

https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/patrycja-markowska?partner=academica&promotion=active&

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/91366/Krak%C3%B3w/Patrycja+Markowska/?utm_source=link&utm_medium=63a9d0f233a5568f8a2b10f36010b33a

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności