Niezwykły koncert muzyki filmowej. Zapraszamy na FALL IN LOVE Symfonicznie

Artykuł sponsorowany
Niezwykły koncert muzyki filmowej. Zapraszamy na FALL IN LOVE Symfonicznie

Wejdź do zaczarowanego świata niewiarygodnie pięknych i wzruszających utworów filmowych oraz musicalowych wykonanych NA ŻYWO! Niezwykłe muzyczne emocje zagwarantuje niesamowita Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Śląskiej oraz zaproszeni goście Piotr Cugowski, Kasia Moś oraz Natalia Lesz.

Widowisko stworzone by poczuć nieprawdopodobne doznania, zagwarantowane przez najwyższej jakości dźwięk oraz piękną muzykę przenoszącą widzów w zupełnie inny, niecodzienny, zadziwiający i piękny świat największych miłosnych przebojów z dużego ekranu!

Koncert jakiego jeszcze nie widzieliście na żywo już w 25 lutego w ICE Kraków!

Piękno muzyki

Fall in Love – Symfonicznie powstał z pasji do muzyki i filmu, które wspólnie przenoszą nas w świat wzruszeń i wrażeń. Chcemy, by odbiorcy odnaleźli się w lubianych przebojach ze znanego filmowego repertuaru, a jednocześnie przeżyli coś nietypowego. Dlatego też zaprosiliśmy do tego projektu nie tylko cenioną Orkiestrę Symfoniczną Filharmonii Śląskiej ale także polskich solistów obdarzonych wyjątkowymi głosami w tym Piotra Cugowskiego, Kasię Moś i Natalię Lesz. Ich współpraca zapewni wyjątkowe emocje, a widzowie przeżyją doświadczenie, które zostanie w ich pamięci na długo.

Ekskluzywny Koncert w ICE Kraków

Fall in Love zasługuje na niezwykłą oprawę dlatego idealnym miejscem jest bez wątpienia Sala Audytoryjna im. Krzysztofa Pendereckiego w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Sala zaprojektowana z największą dbałością o standardy akustyczne oraz komfort widzów. Tym sposobem zagwarantujemy widzom najwyższą jakość i niesamowite odczucia podczas koncertu.

Niezwykły koncert muzyki filmowej
SPEKTAKULARNY | PORUSZAJĄCY | WZRUSZAJĄCY

25 lutego 2023
godz. 20:00 
Centrum Kongresowe ICE w Krakowie

Bilety / www.fallinlove.com.pl

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności