Na Prądniku Czerwonym i Białym ruszają nowe remonty

W poniedziałek i wtorek ruszają kolejne remonty w dzielnicy III i IV w Krakowie. Sprawdź szczegóły!

reklama

Zarząd Dróg Miasta Krakowa informuje, że w poniedziałek i wtorek w dzielnicach III i IV w Krakowie drogowcy rozpoczną prace remontowe. Na Prądniku Czerwonym we wtorek, 21 lutego rozpocznie się modernizacja ul. Janickiego. Jak czytamy w komunikacie, pracami objęta będzie jezdnia, chodniki oraz miejsca parkingowe od Ugorek do Niedużej. W pierwszej kolejności, miejsca parkingowe – roboty po północnej stronie ulicy, na wysokości budynku nr 6 (od altany śmietnikowej wzdłuż parkingu). Pojawią się zmiany w organizacji ruchu, zwężenie jezdni oraz ograniczenia w parkowaniu. Prace potrwają do końca maja.

reklama

W poniedziałek natomiast ruszą prace na ul. Jabłonnej i Batalionu “Skała” AK w dzielnicy IV.

Na ul. Jabłonnej pracami objęta będzie jezdnia i chodnik – na odcinku od ul. Nad Strugą do ul. Siewnej. W pierwszej kolejności roboty brukarskie – wyłączony chodnik po stronie parzystej, na odcinku od Nad Strugą do Siewnej. Prace potrwają do końca marca.

Na ul. Batalionu “Skała” AK remontowany będzie chodnik od budynku nr 4 do 6. Prace poza jezdnią, zmiany głównie zmiany dla pieszych. Roboty potrwają do końca marca

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności