Kierowcy na tych ulicach muszą liczyć się z utrudnieniami

Kierowcy na tych ulicach muszą liczyć się z utrudnieniami

Uwaga kierowcy! W najbliższych dniach wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu na ulicach: Morcinka, Łowińskiego oraz al. Solidarności.

reklama

W środę, 22.02.2023 o godz. 8:00 w ciągu ul. G. Morcinka w Krakowie na odcinku ok. 100 metrów w rejonie zbiornika wodnego Zesławice, zamknięty dla ruchu pieszego i samochodowego będzie pas w kierunku ul. Mistrzejowickiej. Wprowadzony zostanie ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną. Na tym odcinku obowiązywać będzie ograniczenie prędkości do 30 km/h. Ruch pieszych odbywać się będzie tylko południową częścią ulicy. Taka organizacja ruchu związana jest z budową drenażu zbiornika Zesławice oraz podpór estakady ES-201 i potrwa około 7 tygodni.

reklama

W czwartek, 23.02.2023 o godz. 8:00 w ciągu al. Solidarności w Krakowie na odcinku ok. 50 metrów na jezdni w kierunku huty (ok. 100 m przed skrzyżowaniem z ul. Ujastek Mogilski) zamknięty dla ruchu zostanie chodnik oraz prawy pas jezdni. Na tym odcinku obowiązywać będzie ograniczenie prędkości do 40 km/h. Ruch pieszych odbywać się będzie drugą stroną ulicy. Taka organizacja ruchu związana jest z budową kanalizacji deszczowej i potrwa około 10 dni.

Również w czwartek, 23.02.2023 o godz. 8:30 w ciągu ul. Łowińskiego w Krakowie na odcinku ok. 50 metrów przy skrzyżowaniu z ul. Wąwozowa nastąpi częściowe zajęcie pasa ruchu w kierunku ul. Ujastek. Na tym odcinku obowiązywać będzie ograniczenie prędkości do 40 km/h. Ruch pieszych odbywać się będzie drugą stroną ulicy.

To Cię może zainteresować:

W piątki z biblioteki przy ul. Rajskiej nie skorzystasz

Czy już słyszeliście o naszej wystawie-przygodzie Kosmopark?

Na terenie warsztatu samochodowego zatrzymano poszukiwanego mężczyznę

Dobra informacja dla emerytów i rencistów

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności