Kerfuś – najbardziej znany robot w Polsce pojawi się w krakowskim hipermarkecie Carrefour

Kerfus

Wszyscy mieszkańcy Krakowa, którzy jeszcze nie zdążyli poznać Kerfusia – samojezdnego eRobota, który podbił polski Internet, będą mieli na to wyjątkową okazję go zobaczyć.

reklama

Polacy zachwycili się Kerfusiem – samojeżdżącym robotem, który podbił serca internautów w ciągu zaledwie kilku tygodni. Z powodu nieustających próśb fanów, gwiazda polskiego internetu ruszyła w tournée po całym kraju.

reklama

Kerfuś – najbardziej znany robot w Polsce, w najbliższą środę zawita do hipermarketu Carrefour w Krakowie i zostanie w nim aż do poniedziałku 20 lutego. Przez dwa tygodnie każdy klient odwiedzający sklep przy ul. Zakopiańskiej 62 będzie mógł usłyszeć słynne „Nie dotykaj moich uszu, miał”. Kraków to kolejne miasto na trasie ogólnopolskiego tournee Kerfusia, który wcześniej odwiedził między innymi Łódź, Olsztyn czy Wrocław.

Fani Kerfusia, którzy chcieliby zrobić sobie zdjęcie z robotem albo zapozować wspólnie na ściance promocyjnej, będą mieli na to okazję podczas specjalnego eventu, który odbędzie już w najbliższą sobotę w hipermarkecie Carrefour przy ul. Zakopiańskiej 62. Kerfuś będzie czekał tam na nich od godziny 12.00.

Kerfus
Kerfus
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności