Już w piątek wielka gwiazda wystąpi w Krakowie!

Już w piątek wielka gwiazda wystąpi w Krakowie!

Na ten koncert wiele osób czeka. Już w najbliższy piątek, 10 lutego w TAURON Arenie Kraków wystąpi Michael Bublé. Na koncert zaprasza organizator Live Nation Polska.

​​Michael Bublé zaplanował w najbliższy piątek występ w Krakowie w ramach trasy koncertowej Higher Tour w 2023 roku. 

Mający na swoim koncie liczne nagrody Grammy i Juno, Michael Bublé zawsze miał jasno określone cele. Było tak, gdy podpisywał kontrakt z Reprise Records i jest tak teraz – po premierze jego jedenastej płyty studyjnej. Po pierwsze, obiecał sobie, że nie tylko będzie podtrzymywał płomień wielkich klasyków American Songbook, ale wniesie do tych ponadczasowych melodii także swój osobliwy styl, silny wokal i miłość do tych ponadczasowych melodii. Po drugie, zamierzał napisać hity godne szczytów list przebojów, które staną się klasykami. Trzecim i najważniejszym dla niego zadaniem było zaprezentowanie całej tej pięknej muzyki podczas jednego koncertu i zabranie słuchaczy w wyjątkową podróż podczas wieczoru, którego nigdy nie zapomną.

Podczas każdego koncertu zawsze śpiewał prosto z serca piękne pieśni miłosne, rozśmieszał, płakał, tańczył i zachwycał tłumy z całego świata na wyprzedanych arenach i stadionach. Chciał, aby jego występy były legendarne. Udało mu się to osiągnąć bez problemu, co wykraczało poza jego najśmielsze marzenia. Wieloplatynowy wokalista/autor tekstów/producent/humanista nie zwalnia tempa, a fani mogą się o tym przekonać dzięki jego nowemu albumowi i trasie koncertowej.

Takie wydarzenia zaplanowano jeszcze w Krakowie:

Fani w każdym wieku przeżyją dreszczyk emocji. Przed nami świetne wydarzenie w Krakowie

W Krakowie odbędzie się Festiwal Kawy i Czekolady

Ogłoszono kolejny koncert, który odbędzie się w TAURON Arenie Kraków

Fani czekają na ten koncert. Pirotechniczne widowisko już w tym roku w Krakowie

Takie gwiazdy wystąpią w Krakowie w 2023 roku

Michael Bublé
Fot. Mat. prasowe
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności